Välkommen till Worldclasstrotting...      
Click for Stockholm, Sverige Forecast Click for Oslo, Norge Forecast   Click for Paris, Frankrike Forecast

World Class Trotting
1996-2018

Click for East Rutherford, New Jersey Forecast  Click for Toronto, Ontario Forecast  Click for Lexington, Kentucky Forecast  
Solvalla Oslo     Paris   Meadowlands    Woodbine                   Lexington      
  
  V75     V86      Sist Uppdaterad:  31.12.18 15:47:17
STORLOPP 2018   Datumen är preliminära och kan komma att ändras vid eventuella fel.  STORLOPP 2017  Uppdaterad: 31.12.2018


Redan avgjorda lopp (För att se redan avgjorda lopp, gå längre ner på sidan) Sikta Mot Stjärnorna Frankrike lopp 2018 (Grupp I&2 - Grupp 3) startlistor och Resultat till Woodbine & Mohawk, övriga större lopp i Nordamerika
Internationella lopp HÄR. Diamantstoet - Dubbelcupen - E3 Bonus - Montélopp - Sleipner Cup - MälardalsCupen - Summer Meeting 2018 - Norrlands Treåringselit - Breeders Crown 2018 - Solvallas Fyraåringserie för Ston - Tour Europeen du Trotteur Francais - - E3 - Norrlands Stoserie - Nordiska Derbyn - Nordiska Kriterium - DATUM BANA LOPP NAMN (Monte) OBS! *framför lopp namnet betyder att aktuell start lista EJ är klar markerad. **=lista finns ej Vädret tävlingsdagen Solvalla: 2°C Vädret tävlingsdagen : °C Välkommen till 2019 års program här

         
      





 2018-12-31   Vincennes                    Prix de Poitiers   
 2018-12-31   Vincennes                    Prix de Pavilly (Monté) 
 2018-12-30   Vincennes                    Prix de Nort Sur Erdre (Monté) 
 2018-12-30   Vincennes                    Prix de Meulan 
 2018-12-30   Vincennes                    Prix de Cresserons    
 2018-12-30   Vincennes                    Prix De Limours 
 2018-12-30   Vincennes                    Prix de Nozay    
 2018-12-30   Vincennes                    Prix de Bourgogne    
 2018-12-30   Vincennes                    Prix de Tarbes (Monté) 
 2018-12-30   Bjerke                       Bjerkepokalen 
 2018-12-29   Romme                        STL Gulddivisionen -  Försök 2 i Meeting 1 
 2018-12-29   Vincennes                    Prix Yvonnick Bodin (Monté) 
 2018-12-29   Vincennes                    Prix de Bar-le-Duc    
 2018-12-29   Vincennes                    Prix de Damville    
 2018-12-29   Vincennes                    Prix des Eglantiers    
 2018-12-29   Turin-Torino                 Gran Premio Finale Campionato Master 
 2018-12-28   Vincennes                    Prix de Sainte-Marie-du-Mont   
 2018-12-28   Vincennes                    Prix De Chalais 
 2018-12-28   Vincennes                    Prix de Pontchateau (Monté)  
 2018-12-27   Sundbyholm                   E3 Bonus 
 2018-12-27   Momarken                     A.J.F.Haneborg    
 2018-12-27   Momarken                     Kaare Krosbys Minnelöp 
 2018-12-27   Momarken                     Thor Östbys Minneslopp 
 2018-12-27   Vincennes                    Prix de Salvanhac   
 2018-12-27   Vincennes                    Prix de Compiegne    
 2018-12-27   Vincennes                    Prix de Chateau Chinon    
 2018-12-27   Vincennes                    Prix de Gambais (Monté)  
 2018-12-27   Vincennes                    Prix de Montbrison (Monté)  
 2018-12-26   Solvalla                     Gert Lindbergs lopp -  Gulddivisionen, Final (Gr.II Int) 
 2018-12-26   Solvalla                     Baroness Karsk lopp - Stoeliten 
 2018-12-25   Son Pardo                    Gran Premi dels 3 Anys   
 2018-12-25   Vincennes                    Prix de Craon 
 2018-12-25   Vincennes                    Prix de Marennes-Oleron
 2018-12-25   Vincennes                    Prix du Merlerault 
 2018-12-23   Vincennes                    Prix Emile Riotteau 
 2018-12-23   Vincennes                    Prix d'Evreux 
 2018-12-23   Vincennes                    Prix de Vincennes (Monte)
 2018-12-23   Vincennes                    Prix Tenor de Baune 
 2018-12-23   Vincennes                    Criterium Continental
 2018-12-23   Vincennes                    Prix de Brive la Gaillarde 
 2018-12-23   Albenga                      Gran Premio Finale Campionato Dei 4 Anni 
 2018-12-22   Mantorp                      STL Gulddivisionen 
 2018-12-22   Mantorp                      Takter-trofén 
 2018-12-22   Drammen                      Ole A. Landaas Äreslöp  
 2018-12-22   Vincennes                    Prix de Luynes    
 2018-12-22   Vincennes                    Prix Une de Mai 
 2018-12-22   Vincennes                    Prix Jules Lemonnier (Monté)  
 2018-12-22   Vincennes                    Prix Constant Hervieu    
 2018-12-22   Vincennes                    Prix de Strasbourg    
 2018-12-22   Son Pardo                   *Gran Premi dels 4 Anys    
 2018-12-21   Axevalla                     Lassagårdspokalen    
 2018-12-21   Vincennes                    Prix Sans Dire Oui (Monté) 
 2018-12-21   Vincennes                    Prix d’Amboise    
 2018-12-21   Vincennes                    Prix de Pierrefonds    
 2018-12-21   Vincennes                    Prix Emmanuel Margouty    
 2018-12-21   Vincennes                    Prix d'Evrecy    
 2018-12-19   Bergsåker                    E3 Revanschen - Hingstar/Valacker 
 2018-12-19   Bergsåker                    Norrlands Elitserie - Tvååringsfinal 
 2018-12-19   Solvalla                     Travrondens Guldklocka 
 2018-12-18   Solvalla                     Vinterfavoriten - Tvååringslopp (Ingående i Kriterieserien 2019)
 2018-12-18   Solvalla                     Sören Nordins lopp - Treåringslopp 
 2018-12-18   Solvalla                     Gunnar Nordins lopp - Fyraåringslopp 
 2018-12-18   Solvalla                     Gösta Nordins lopp 
 2018-12-18   Vincennes                    Prix de la Tremblade    
 2018-12-18   Vincennes                    Prix de Fos sur Mer    
 2018-12-18   Vincennes                    Prix Pierre Giffard (Monté) 
 2018-12-18   Vincennes                    Prix des Iris    
 2018-12-16   Charlottenlund               Taroks Minneslopp    
 2018-12-16   Vincennes                    Prix de Luxe    
 2018-12-16   Vincennes                    Criterium des 3 ans    
 2018-12-16   Vincennes                    Prix Jean Dumouch - Prix de Chateaudun    
 2018-12-16   Vincennes                    Prix de Briare    
 2018-12-16   Vincennes                    Prix de Cancale 
 2018-12-16   Vincennes                    Prix de Cogolin 
 2018-12-16   Vincennes                    Prix de Limeil (Monté) 
 2018-12-16   Örebro                       E3 Bonus 
 2018-12-15   Åby                          Legolas Minne, Gulddivisionen 
 2018-12-15   Bjerke                       Th.Gjölstads Minnelöp 
 2018-12-15   Vincennes                    Prix Jules Lepennetier    
 2018-12-15   Vincennes                    Prix Michel Thoury - Prix de Saint-James    
 2018-12-15   Vincennes                    Prix Oscar Collard - Prix de Reims  
 2018-12-14   Vincennes                    Prix de Tourcoing    
 2018-12-14   Vincennes                    Prix du Neubourg (Monté) 
 2018-12-13   Vincennes                    Prix de Jussy    
 2018-12-13   Vincennes                    Prix de Rostrenen (Monté)  
 2018-12-12   Jägersro                     Breeders' Crown - Tvååringar 
 2018-12-12   Vincennes                    Prix Poitou-Charentes    
 2018-12-12   Vincennes                    Prix les Mathes-La Palmyre    
 2018-12-12   Vincennes                    Prix Auguste Francois (Monté)  
 2018-12-12   Vincennes                    Prix de Villers Cotterets    
 2018-12-12   Vincennes                    Prix de Blanquefort    
 2018-12-11   Solvalla                     MälardalsCupen,final 
 2018-12-10   Vincennes                    Prix De Decize 
 2018-12-09   Vincennes                    Prix Octave Douesnel  
 2018-12-09   Vincennes                    Prix de Mansle    
 2018-12-09   Vincennes                    Prix de Crecy la Chapelle    
 2018-12-09   Vincennes                    Prix De Chinon 
 2018-12-09   Vincennes                    Prix du Bourbonnais    
 2018-12-09   Vincennes                    Prix de Castillonnes (Monté)  
 2018-12-09   Agnano, Neapel               Gran Premio Mipaaft Allevamento, final
 2018-12-09   Agnano, Neapel               Gran Premio Mipaaft Allevamento, filly  
 2018-12-09   Agnano, Neapel               Gran Premio Royal Mares Del Trotto    
 2018-12-08   Bergsåker                    Hilda Zonetts lopp, Gulddivisionen
 2018-12-08   Bergsåker                    Brimsguttens Minne - DubbelCupen, Final
 2018-12-08   Bergsåker                    E3 Bonus 
 2018-12-08   Forus                        Gullsmed Otterens lopp
 2018-12-08   Forus                        Adolf Idsöes Minnelöp   
 2018-12-08   Forus                        Järlöpet   
 2018-12-08   Vincennes                    Prix Narquois    
 2018-12-08   Vincennes                    Prix d'Hautefort    
 2018-12-08   Vincennes                    Prix Ariste Hemard    
 2018-12-08   Vincennes                    Prix Raoul Balliere (Monté) 
 2018-12-08   Vincennes                    Prix de Seiches-sur-le-Loir (Monté)  
 2018-12-08   Vincennes                    Prix Albert Rayon    
 2018-12-08   Son Pardo                    Gran Premi dels 5 Anys    
 2018-12-07   Kalmar                       E3 Revansch, Öppen klass 
 2018-12-07   Kalmar                       Peter Johanssons Minneslopp 
 2018-12-07   Vincennes                    Prix Hestia 
 2018-12-07   Wolvega                      Breeders Crown 2 ans 
 2018-12-06   Vincennes                    Prix de Blois    
 2018-12-06   Vincennes                    Prix de Gisors (Monté)  
 2018-12-06   Vincennes                    Prix de Murat    
 2018-12-06   Vincennes                    Prix de Saint-Aubin-les-Elbeuf   
 2018-12-05   Vincennes                    Prix de la Ville de Royan    
 2018-12-05   Vincennes                    Prix de Bourigny    
 2018-12-05   Vincennes                    Prix d'Honfleur (Monté)  
 2018-12-05   Vincennes                    Prix du Berry (Monté)  
 2018-12-04   Solvalla                     Menhammar Stuteris Tvååringspris 
 2018-12-04   Vincennes                    Prix des Pyrenees    
 2018-12-03   Vincennes                    Prix des Alpes 
 2018-12-03   Vincennes                    Prix de Maintenon   
 2018-12-02   Vincennes                    Prix Philippe du Rozier (Monté)  
 2018-12-02   Vincennes                    Coupe Inter-Regionale des 3 ans    
 2018-12-02   Vincennes                    Coupe Inter-Regionale des 5 ans    
 2018-12-02   Vincennes                    Cloture du Grand National de Trot    
 2018-12-02   Vincennes                    Prix de l'Eure    
 2018-12-02   Vincennes                    Coupe Inter-Regionale des 4 ans    
 2018-12-02   Vincennes                    Prix De Sault 
 2018-12-02   Vincennes                    Cloture du Championnat des Jockeys (Monté)  
 2018-12-02   Firenze/Florens              Gran Premio Duomo    
 2018-12-02   Hamburg                      Bahrenfeld-Cup 
 2018-12-02   Hamburg                      Hamburger Winterfavorit 
 2018-12-01   Jägersro                     Meadow Prophets Minne 2018, Gulddivisionen 
 2018-12-01   Jägersro                     Svensk Uppfödningslöpning 
 2018-12-01   Jägersro                     Johan Jacobssons Minne 
 2018-12-01   Klosterskogen                E.C. Koren Lunds Minneslopp 
 2018-12-01   Klosterskogen                Prince Royal's Minnelöp    
 2018-12-01   Vincennes                    Prix Joseph Lafosse (Monté) 
 2018-12-01   Vincennes                    Prix de Saint-Georges de Didonne    
 2018-12-01   Vincennes                    Prix de Mirambeau    
 2018-12-01   Vincennes                    Prix Doynel de Saint-Quentin    
 2018-12-01   Vincennes                    Prix Vourasie   
 2018-12-01   Seinäjoki                    Breeders Crown 3 åriga h&v 
 2018-12-01   Seinäjoki                    Breeders Crown 3 åriga ston
 2018-12-01   Seinäjoki                    Valiodivisioonafinaali  
 2018-11-30   Boden                        Norrlands Tvååringselit    
 2018-11-30   Vincennes                    Prix Ourasi   
 2018-11-29   Gävle                        Dubbelcupen 
 2018-11-29   Gävle                        E3 Bonus 
 2018-11-29   Vincennes                    Prix de Beauvoir    
 2018-11-29   Vincennes                    Prix Paul Buquet (Monté)  
 2018-11-29   Vincennes                    Prix Urgent (Monté)  
 2018-11-28   Vincennes                    Prix de la Camargue    
 2018-11-28   Vincennes                    Prix de Picardie    
 2018-11-28   Vincennes                    Prix Bouville 
 2018-11-27   Vincennes                    Prix Lachesis 
 2018-11-26   Färjestad                    E3 Bonus 
 2018-11-26   Vincennes                    Prix de Meslay du Maine    
 2018-11-26   Vincennes                    Prix de la Clayette (Monté)  
 2018-11-25   Örebro                       E3 Revanchen, ston    
 2018-11-25   Örebro                       Najos Minne   
 2018-11-25   Örebro                       Stoeliten 
 2018-11-25   Örebro                       Klass I försök    
 2018-11-25   Örebro                       Klass II försök    
 2018-11-25   Neapel-Milano                Gran Premio Mipaaft Allevamento, försök 
 2018-11-24   Vincennes                    Prix de Quimper    
 2018-11-24   Vincennes                    Prix Annick Dreux    
 2018-11-24   Vincennes                    Prix de Bagnoles de l'Orne    
 2018-11-24   Vincennes                    Prix Jacques Vauloge   
 2018-11-24   Vincennes                    Prix de Chenonceaux    
 2018-11-24   Vincennes                    Prix de Thoissey (Monté)  
 2018-11-24   Modena-Rom                   Gran Premio Mipaaft Allevamento, försök 
 2018-11-24   Solvalla                     Konung Carl XVI Gustafs Silverhäst - Gulddivisionen, Final (Gr. II Int.)
 2018-11-24   Solvalla                     Solvalla Grand Prix (Gr II Int) 
 2018-11-24   Solvalla                     Diamantstoet, final  
 2018-11-24   Åbo, Turku                   Breeders Crown 2 åriga h/v    
 2018-11-24   Åbo, Turku                   Breeders Crown 2 åriga ston   
 2018-11-23   Kalmar                       Fyraåringsserie, final    
 2018-11-23   Kalmar                       Treåringsserie, final    
 2018-11-23   Seinäjoki                    Ilkka-Ajon Finaali    
 2018-11-23   Vincennes                    Prix Triton   
 2018-11-23   Vincennes                    Prix Arietis    
 2018-11-23   Wolvega                      Breeders Crown 4 åriga 
 2018-11-23   Wolvega                      Derby der Tweejarigen
 2018-11-22   Bollnäs                      Norrlands Tvååringselit 
 2018-11-22   Åby                          EURO Classic Trot - Next Year  
 2018-11-22   Vincennes                    Prix de Sille le Guillaume    
 2018-11-22   Vincennes                    Prix des Bignones    
 2018-11-22   Vincennes                    Prix de l'ile de Re (Monté)  
 2018-11-22   Vincennes                    Prix de Dunkerque    
 2018-11-21   Mauquenchy                   Grand National du Trot, Avd 13 
 2018-11-20   Solvalla                     Kriterierevanschen - Treåringslopp (Ingående i Kriterieserien 2018) 
 2018-11-20   Solvalla                     Oaksrevanschen - Treåringslopp Ston (Ingående i Kriterieserien 2018) 
 2018-11-20   Solvalla                     Verners lopp 
 2018-11-19   Vincennes                    Prix de Montignac-Charente    
 2018-11-19   Vincennes                    Prix Edmond Henry (Monté) 
 2018-11-19   Vincennes                    Prix de Loudun    
 2018-11-18   Montégiorgio                 Gran Premio Palio Dei Comuni    
 2018-11-18   Vincennes                    Prix Jean Mautice Beteau 
 2018-11-18   Färjestad                    E3 Bonus 
 2018-11-18   Färjestad                    Klass II försök    
 2018-11-18   Billund                      Grand Circle Championat 3 åriga ston    
 2018-11-18   Vincennes                    Prix d'Angles    
 2018-11-18   Vincennes                    Prix de Cosse le Vivien   
 2018-11-18   Vincennes                    Prix de Bretagne 
 2018-11-18   Vincennes                    Prix de Boissy-Saint-Leger    
 2018-11-17   Bjerke                       Axel Jensens Minneslopp    
 2018-11-17   Bjerke                       Axel Jensens Minneslopp Hopper    
 2018-11-17   Bjerke                       Big Noons Jubileumslöp, Gulddivisionen
 2018-11-17   Bjerke                       Summer Meeting Fall - Final    
 2018-11-17   Jyväskylä                    Breeders Crown h/v 4 Åriga    
 2018-11-17   Jyväskylä                    Breeders Crown ston 4 Åriga   
 2018-11-16   Romme                        Dubbelcupen 
 2018-11-16   Romme                        E3 Bonus 
 2018-11-16   Vincennes                    Prix Mizar    
 2018-11-16   Åbo. Turku                   Breeders Crown h/v 3 åriga, semifinal    
 2018-11-16   Åbo. Turku                   Breeders Crown ston 3 åriga, semifinal   
 2018-11-16   Addington (NZ)               Haras des Trotteurs Dominion Trot   
 2018-11-16   Odense                       Grand Circle 3-års Championat
 2018-11-15   Vincennes                    Prix de Castres    
 2018-11-15   Vincennes                    Prix d'Annecy    
 2018-11-15   Vincennes                    Prix de l'ile d'Oleron (Monté) 
 2018-11-15   Vincennes                    Prix de Belfort    
 2018-11-14   Bergsåker                    Dubbelcupen 
 2018-11-14   Bergsåker                    Norrlands Stoserie, final    
 2018-11-14   Bergsåker                    Norrlands Tvååringselit    
 2018-11-14   Solvalla                     MälardalsCupen 
 2018-11-14   Solvalla                     Svensk Uppfödningslöpning, uttagning   
 2018-11-14   Hamburg                      Halali 2018 
 2018-11-13   Jägersro                     Svensk Uppfödningslöpning, uttagning    
 2018-11-13   Vincennes                    Prix Laetitia    
 2018-11-13   Vincennes                    Prix Mebsuta  
 2018-11-13   Vincennes                    Prix Gyptis    
 2018-11-12   Halmstad                     EURO Classic Trot - Next Year, höstfinal    
 2018-11-12   Vincennes                    Prix Louis Tillaye (Monté)  
 2018-11-12   Vincennes                    Prix d'Argentan 
 2018-11-12   Vincennes                    Prix du Languedoc    
 2018-11-12   Vincennes                    Prix Atlantic    
 2018-11-12   Vincennes                    Prix Abel Bassigny    
 2018-11-12   Vincennes                    Prix Reine du Corta   
 2018-11-12   Vincennes                    Prix de Colombes    
 2018-11-11   Charlottenlund               N.J. Kosters Memorial 
 2018-11-11   Wolvega                      Grote Prijs der Giganten   
 2018-11-11   Sundbyholm                   Breeders Crown 3-åriga h/v    
 2018-11-11   Sundbyholm                   Breeders Crown 3-åriga ston    
 2018-11-11   Sundbyholm                   Breeders Crown 4-åriga h/v    
 2018-11-11   Sundbyholm                   Breeders Crown 4-åriga ston 
 2018-11-11   Sundbyholm                   Stoeliten
 2018-11-10   Sundbyholm                   Smedträffen, Gulddivisionen 
 2018-11-10   Sundbyholm                   E3 Bonus   
 2018-11-10   Vermo                        Käpylä Grand Prix   
 2018-11-10   Jarlsberg                    Th.Martinsens Äreslöp   
 2018-11-10   Jarlsberg                    Arnt Haakestads Minneslopp
 2018-11-10   Jarlsberg                    Nils Östbys Minnelöp   
 2018-11-10   Jarlsberg                    DNT's Höstfinal 3-åriga, vb
 2018-11-10   Jarlsberg                    DNT's Höstfinal 3-åriga, kb
 2018-11-09   Umåker                       Dubbelcupen
 2018-11-09   Umåker                       Norrlands 3 & 4 åringselit, final   
 2018-11-09   Umåker                       Norrlands Stoserie, final   
 2018-11-09   Umåker                       Sleipners Höstpris  
 2018-11-09   Saint-Galmier                Prix Du Restaurant L'escargot D'or
 2018-11-08   Bollnäs                      Anders Kilströms Minne, final    
 2018-11-08   Bollnäs                      Dubbelcupen  
 2018-11-08   Jyväskylä                    Breeders Crown 4 Åriga h/v, semifinal    
 2018-11-08   Jyväskylä                    Breeders Crown 4 Åriga ston, semifinal    
 2018-11-08   Vincennes                    Prix Marcel Laurent    
 2018-11-08   Vincennes                    Prix de Cognac    
 2018-11-08   Vincennes                    Prix d'Avesnes (Monté)  
 2018-11-08   Vincennes                    Prix Olry-Roederer (Monté)  
 2018-11-08   Vincennes                    Prix de Savigny-sur-Braye (Monté)  
 2018-11-07   Nantes                       Grand National du Trot, etapp 12    
 2018-11-07   Åby                          Diamantstoet,försök 7   
 2018-11-06   Solvalla                     Solvallaserien VII 
 2018-11-06   Solvalla                     Gay Gals lopp - Treåringslopp Ston (Ingående i Kriterieserien 2018) 
 2018-11-06   Solvalla                     Locomites lopp - Treåringslopp Hingstar/Valacker (Ingående i Kriterieserien 2018)
 2018-11-06   Solvalla                     Petit Prix - Solvallas Fyraåringsserie för Ston VIII
 2018-11-06   Vincennes                    Prix Geminus 
 2018-11-05   Vincennes                    Prix de Castelsarrasin    
 2018-11-05   Vincennes                    Prix d'Arcachon    
 2018-11-05   Vincennes                    Prix Reynolds (Monté) 
 2018-11-05   Vincennes                    Prix de Lesparre    
 2018-11-05   Vincennes                    Prix d'Amiens 
 2018-11-04   Halmstad                     EURO Classic Trot - Next Year    
 2018-11-04   Argentan                     Prix Paul Buquet    
 2018-11-04   Ålborg                       Dansk Avelslöp 
 2018-11-03   Romme                        Gulddivisionen - American Trot   
 2018-11-03   Romme                        Charlie Mills Race    
 2018-11-03   Romme                        Dubbelcupen, final   
 2018-11-03   Kouvola                      Kouvola Ajo    
 2018-11-03   Kouvola                      Kymenlaakso Ajo    
 2018-11-03   Kouvola                      Valiodivisioonafinaali 
 2018-11-03   Sörlandet                    DNT´s Höstfinal 4-åriga    
 2018-11-03   Sörlandet                    Miss Arabellas Äreslöp    
 2018-11-03   Sörlandet                    Sörlandets 3-års Cup  
 2018-11-03   Sörlandet                    Arnt Paulsens Minneslopp 
 2018-11-02   Örebro                       E3 Bonus
 2018-11-01   Färjestad                    E3 Bonus
 2018-11-01   Gävle                        Norrlands Stoserie    
 2018-11-01   Gävle                        Norrlands Tvååringselit    
 2018-11-01   Laval                        Grand Prix de Laval (Grand Prix André de la Vaissière)
 2018-11-01   La Maura                     Gran Premio Orsi Mangelli
 2018-11-01   La Maura                     Gran Premio Orsi Mangelli, filly 
 2018-11-01   La Maura                     Gran Premio Delle Nazioni 
 2018-10-31   Jägersro                     Diamantstoet,försök 5    
 2018-10-31   Solvalla                     Diamantstoet,försök 6    
 2018-10-31   Vincennes                    Prix des Cevennes    
 2018-10-31   Vincennes                    Prix de Soulac    
 2018-10-31   Vincennes                    Prix de Bellerive (Monté)  
 2018-10-31   Vincennes                    Prix du Dorat   
 2018-10-31   Vincennes                    Prix de Maure de Bretagne    
 2018-10-30   Solvalla                     Solvalla Hästägarförenings Tvååringslopp    
 2018-10-30   Vincennes                    Prix Marcel Dejean  
 2018-10-29   Sundbyholm                   MälardalsCupen 
 2018-10-28   Solvalla                     Breeders Crown, semifinal  3 h&v 
 2018-10-28   Solvalla                     Breeders Crown, semifinal  3 ston 
 2018-10-28   Solvalla                     Breeders Crown, semifinal  4 h&v 
 2018-10-28   Solvalla                     Breeders Crown, semifinal  4 ston 
 2018-10-28   Feurs                        Grand Prix du Centre Est 
 2018-10-28   Charlottenlund               Dansk Opdrætningsløb 
 2018-10-28   Charlottenlund               Danskt Mästerskap 
 2018-10-28   Wien                         119. Graf Kalman Hunyady Gedenkrennen 
 2018-10-28   Gelsenkirchen                Preis des Winterfavoriten, Hengste und Wallache 
 2018-10-28   Gelsenkirchen                Preis des Winterfavoriten, stuten 
 2018-10-28   Florens, Firenze             Gran Premio Anact, finali Maschi   
 2018-10-28   Florens, Firenze             Gran Premio Anact, finali Femmine    
 2018-10-27   Jägersro                     C.L. Müllers Memorial    
 2018-10-27   Jägersro                     Breeders Course, 2 åriga, final    
 2018-10-27   Jägersro                     Jägersros Stora Montépris   
 2018-10-27   Jägersro                     V75-försök    
 2018-10-27   Bergen                       Nils A Skjolds Äreslöp 
 2018-10-27   Bergen                       Jacob Melands Äreslöp  
 2018-10-27   Bergen                       Bergen 3 års Festival    
 2018-10-27   Bergen                       Kniksens Äreslöp    
 2018-10-27   Björneborg Pori              Satakunta-Ajo 
 2018-10-27   Björneborg Pori              St:Leger    
 2018-10-26   Vincennes                    Prix Juno    
 2018-10-26   Vincennes                    Prix Louis Cauchois    
 2018-10-26   Vincennes                    Prix Pierre Van Troyen 
 2018-10-26   Vincennes                    Prix Gisella    
 2018-10-26   Mons                         Grand Prix de la Toussaint    
 2018-10-26   Mons                         Grand Prix des Geniteurs    
 2018-10-26   Mons                         Grand Prix Paris-Turf    
 2018-10-25   Gävle                        Dubbelcupen 
 2018-10-25   Gävle                        E3 Bonus 
 2018-10-25   Gävle                        Vallonloppet    
 2018-10-24   Enghien                      Prix de Saint-Amand-les-Eaux    
 2018-10-24   Enghien                      Prix de l'Aigle    
 2018-10-24   Enghien                      Prix du Bas Rhin   
 2018-10-23   Solvalla                     C.Th. Ericssons Memorial    
 2018-10-23   Solvalla                     Peace Corps lopp    
 2018-10-23   Vincennes                    Prix Isara    
 2018-10-23   Vincennes                    Prix California    
 2018-10-23   Vincennes                    Prix Timocharis 
 2018-10-22   Bollnäs                      Norrlands Stoserie    
 2018-10-22   Enghien                      Prix de Mainvilliers (Monté)  
 2018-10-22   Enghien                      Prix de Pomarez 
 2018-10-22   Enghien                      Prix Palais Royal    
 2018-10-21   Wolvega                      Fokkers Trofee I 
 2018-10-21   Wolvega                      Fokkers Trofee Merries I 
 2018-10-21   Wien                         Anton Poschacher-Memorial 
 2018-10-21   Sundbyholm                   Diamantstoet,försök 4    
 2018-10-21   Ålborg                       Grand Circle Championat 4 åriga h/v   
 2018-10-20   Taranto                    **Gran Premio Paolo Sesto 
 2018-10-20   Örebro                       Svampen Örebro 2018  - (Gr II Int) 
 2018-10-20   Örebro                       Express Gaxes lopp, Gulddivisionen
 2018-10-20   Momarken                     Höst-Maraton    
 2018-10-20   Momarken                     Norskt Trav-Oaks    
 2018-10-20   Momarken                     Norskt Trav-Oaks, kallblod  
 2018-10-20   Momarken                     Oaks Revansjen 
 2018-10-20   Momarken                     Oaks Revansjen, kallblod 
 2018-10-20   Lahti                        Jokimaa Tekee Tähtiä    
 2018-10-20   Lahti                        Tapiola Hevosenomistajapokaali    
 2018-10-20   Caen                         Prix de la Ville de Caen    
 2018-10-19   Solvalla                     MälardalsCupen
 2018-10-19   Umåker                       Dubbelcupen 
 2018-10-19   Umåker                       Song Keys Minne    
 2018-10-19   Umåker                       UMIA-Mästaren, final    
 2018-10-19   Vincennes                    Prix Klymene    
 2018-10-19   Vincennes                    Prix Themis   
 2018-10-19   Vincennes                    Prix Aludra    
 2018-10-19   Vincennes                    Prix Athamantis (Monté)  
 2018-10-19   Vincennes                    Prix Arethusa 
 2018-10-18   Enghien                      Prix De La Porte Brancion
 2018-10-17   Bergsåker                    Diamantstoet,försök 3    
 2018-10-17   Bergsåker                    Dubbelcupen
 2018-10-17   Bergsåker                    Norrlands Tvååringselit    
 2018-10-17   Bergsåker                    Paul Oscarssons Minne 
 2018-10-17   Strasbourg                   Grand National du Trot, etapp 11   
 2018-10-16   Axevalla                     Breeders Crown, försök  3 h&v 
 2018-10-16   Axevalla                     Breeders Crown, försök  3 ston 
 2018-10-16   Axevalla                     Breeders Crown, försök  4 h&v 
 2018-10-16   Axevalla                     Breeders Crown, försök  4 ston 
 2018-10-16   Axevalla                     Johan Ullbergs Minne 
 2018-10-16   Gelsenkirchen                Grand Prix Gelsenkirchen 
 2018-10-16   Gelsenkirchen                Preis des Winterfavoriten Trial    
 2018-10-16   Vincennes                    Prix Algina    
 2018-10-16   Vincennes                    Prix Ludovica    
 2018-10-16   Vincennes                    Prix Phact (Monté) 
 2018-10-15   Enghien                      Prix des Gobelins    
 2018-10-15   Färjestad                    Dubbelcupen 
 2018-10-14   Skive                        Grand Circle 4-års Hoppechampionat 
 2018-10-14   Bordeaux                     Grand Prix du Sud-Ouest 
 2018-10-14   Hamburg                      Lord Pit-Rennen 
 2018-10-14   Hamburg                      Orakel der Zweijährigen 
 2018-10-14   Hamburg                      Banks-Rennen 
 2018-10-14   Hamburg                      Grosser Preis von Deutschland 
 2018-10-14   Hamburg                      Deutschland-Cup 
 2018-10-14   Trevisio                     Gran Premio Giuseppe Biasuzzi    
 2018-10-13   Åby                          Svenskt Mästerskap   
 2018-10-13   Åby                          Sto - SM   
 2018-10-13   Åby                          Amatör-SM,final   
 2018-10-13   Åby                          Lärlings-SM   
 2018-10-13   Åby                          Monté SM Monté 
 2018-10-13   Åby                          Montéryttar-SM Monté 
 2018-10-13   Åby                          Ungdoms-SM  
 2018-10-13   Biri                         Vintillatravet               
 2018-10-13   Biri                         Arne Lunds Minnelöp 
 2018-10-13   Biri                         Biri Uppfödningslopp  
 2018-10-13   Biri                         DNTs 5-årslöp, h&v 
 2018-10-13   Biri                         DNTs 5-årslöp, hopper 
 2018-10-13   Capannelle Roma              Gran Premio Anact, Eliminatoria   
 2018-10-13   Turin-Torino                 Gran Premio Anact, Eliminatoria   
 2018-10-13   Vermo                        Tamma Champion   
 2018-10-13   Vermo                        Tawaststjernan  
 2018-10-12   Agnano, Napoli               Gran Premio Anact, Eliminatoria   
 2018-10-12   Romme                        E3 Bonus
 2018-10-12   Romme                        Norrlands Stoserie 
 2018-10-12   Umåker                       Norrlands Tvååringselit   
 2018-10-12   Vincennes                    Prix Gordonia (Monté) 
 2018-10-12   Vincennes                    Prix Hera   
 2018-10-12   Vincennes                    Europeiskt Treåringschampionat   
 2018-10-12   Vincennes                    Prix Bohemia   
 2018-10-12   Vincennes                    Grand Prix de I'U.E.T.   
 2018-10-12   Vincennes                    Europeiskt Femåringschampionat   
 2018-10-12   Vincennes                    Prix Undina   
 2018-10-11   Enghien                      Prix du Pont de la Tournelle   
 2018-10-11   Gävle                        Dubbelcupen
 2018-10-10   Jägersro                     Breeders Course, 2 åriga, försök   
 2018-10-10   Jägersro                     Klass II försök   
 2018-10-10   Jägersro                     Supersprint   
 2018-10-10   Solvalla                     Klass I försök  
 2018-10-10   Enghien                      Prix de la Seine-Maritime   
 2018-10-10   Enghien                      Prix du Jardin du Luxembourg (Monté) 
 2018-10-10   Capannelle, Roma             Gran Premio Gaetano Turilli 
 2018-10-09   Solvalla                     Kriterie-Consolation   
 2018-10-09   Solvalla                     Oaks-Consolation 
 2018-10-09   Solvalla                     Solvallaserien VI - Fyraåringslopp 
 2018-10-09   Solvalla                     Solvallas Fyraåringsserie för Ston VII 
 2018-10-09   Solvalla                     Breeders Crown, 2-åriga
 2018-10-09   Momarken                     Norskt Trav-Oaks,varmblod kval 
 2018-10-09   Momarken                    *Norskt Trav-Oaks,kallblod kval   
 2018-10-09   Vincennes                    Prix Freia   
 2018-10-09   Vincennes                    Prix Phaedra   
 2018-10-08   Mantorp                      Sikta Mot Stjärnorna, final   
 2018-10-07   Charlottenlund               Danskt Trav-Kriterium   
 2018-10-07   Charlottenlund               Danskt Trav-Kriterium Hopper   
 2018-10-07   Årjäng                       Diamantstoet,försök 2   
 2018-10-07   Årjäng                       Dubbelcupen 
 2018-10-07   Ebreichsdorf                 AROC-Derby der Dreijährigen 
 2018-10-06   Skellefteå                   Stig Lindmark Styrkeprov   
 2018-10-06   Skellefteå                   Steggbests Minne 
 2018-10-06   Skellefteå                   Bodbäckspålles serie, final 
 2018-10-06   Sörlandet                    Kristen T. Gundersens Äreslöp   
 2018-10-06   Tammerfors                   Finskt Trav-Kriterium   
 2018-10-06   Tammerfors                   Finskt Kallblodskriterium
 2018-10-06   Tammerfors                   Tammer-Ajo   
 2018-10-06   Tampere                      Valiodivisioonafinaali 
 2018-10-05   Östersund                    Dubbelcupen 
 2018-10-05   Östersund                    Norrlands Stoserie 
 2018-10-05   Vincennes                    Prix Atropos   
 2018-10-05   Vincennes                    Prix Charley Mills   
 2018-10-04   Axevalla                     Silverstoet 
 2018-10-04   Bergsåker                    E3 Bonus 
 2018-10-03   Åby                          Svenskt Trav S:t Leger 
 2018-10-03   Åby                          Breeders' Crown  2-åriga 
 2018-10-03   Åby                          Diamantstoet, försök 1 
 2018-10-03   Laval                        Grand Prix Anjou-Maine 
 2018-10-03   Hamburg                      Kurt Hörmann-Memorial   
 2018-10-02   Solänget                     Norrlands Stoserie 
 2018-10-02   Vincennes                    Prix Kurse 
 2018-10-01   Halmstad                     HallandsMästaren - Stall Geljs lopp
 2018-09-30   Solvalla                     Svenskt Travkriterium   
 2018-09-30   Solvalla                     Svenskt Trav-Oaks   
 2018-09-30   Solvalla                     Frances Bulwarks lopp, Gulddivisionen final   
 2018-09-30   Solvalla                     Stoeliten - Giant Diablos lopp   
 2018-09-30   Solvalla                     Diamantstoet, final   
 2018-09-30   Solvalla                     Stig H - Akademiens lopp   
 2018-09-30   Krieau, Wien                 Österreichisches Flieger-Derby   
 2018-09-30   Jydsk , Århus                Jydsk 2-årings Grand Prix   
 2018-09-30   Vincennes                    Grand Prix du Portugal 
 2018-09-30   Vincennes                    Prix Ovidius Naso   
 2018-09-30   Vincennes                    Prix des Elites (Monté) 
 2018-09-30   Bologna                      Gran Premio Continentale   
 2018-09-30   Bologna                      Gran Premio Continentale, filly   
 2018-09-30   Son Pardo                    Grand Prix des Baleares   
 2018-09-29   Solvalla                     Walter Lundbergs Memorial   
 2018-09-29   Solvalla                     Grand Prix de l'U.E.T. Uttagningslopp   
 2018-09-29   Solvalla                     V75-finaler   
 2018-09-29   Solvalla                     Svensk Travsports Femårings monté   
 2018-09-29   Leangen                      Alm Rau Jos Äreslöp 
 2018-09-29   Leangen                      Josef Kleins Äreslöp   
 2018-09-29   Leangen                      K.N.Stensruds Äreslöp   
 2018-09-29   Bollnäs                      Anders Kilströms Minne, försök 9   
 2018-09-28   Bergsåker                    Dubbelcupen
 2018-09-28   Bergsåker                    Medelpads Hästavelsför. 3-åringsslopp  
 2018-09-28   Bergsåker                    Monté-SM, kallblod 
 2018-09-28   Bergsåker                    Stora Femåringsloppet 
 2018-09-28   Bergsåker                    Stora Fyraåringsloppet 
 2018-09-28   Vincennes                    Prix Felicitas   
 2018-09-28   Vincennes                    Prix Hekate   
 2018-09-26   Vire                         Grand National du Trot, etapp 10   
 2018-09-25   Solvalla                     ASVT Trottex Auktionslopp, 2 åriga h&v 
 2018-09-25   Solvalla                     ASVT Trottex Auktionslopp, 2 åriga ston
 2018-09-25   Tammerfors                   Finskt Trav-Kriterium, uttagning   
 2018-09-25   Vincennes                    Grand Prix de l'U.E.T. Uttagningslopp   
 2018-09-25   Vincennes                    Prix Aldebaran   
 2018-09-25   Vincennes                    Prix Velleda   
 2018-09-24   Mantorp                      Sikta Mot Stjärnorna, försök 7   
 2018-09-23   Charlottenlund               Danskt Trav-Kriterium, uttagning   
 2018-09-23   Charlottenlund               Danskt Trav-Kriterium Hopper, uttagning   
 2018-09-23   Berlin-Mariendorf            Breeders Crown Tyskland 4 år ston
 2018-09-23   Berlin-Mariendorf            Breeders Crown Tyskland 2 år ston
 2018-09-23   Berlin-Mariendorf            Breeders Crown Tyskland 4 år h&v
 2018-09-23   Berlin-Mariendorf            Breeders Crown Tyskland 3 år ston
 2018-09-23   Berlin-Mariendorf            Breeders Crown Tyskland 2 år h&v   
 2018-09-23   Berlin-Mariendorf            Breeders Crown Tyskland 3 år h&v
 2018-09-23   Vincennes                    Prix de Clermont-Ferrand   
 2018-09-23   Vincennes                    Prix d'Ancenis   
 2018-09-23   Vincennes                    Prix Emile Beziere   
 2018-09-23   Vincennes                    Prix Georges Dreux (Monté) 
 2018-09-23   Agnano, Napoli               Derby Italiano, Consolazione   
 2018-09-23   Agnano, Napoli               Oaks Del Trotto   
 2018-09-23   Agnano, Napoli               Derby Italiano   
 2018-09-23   Agnano, Napoli               Gran Premio Freccia d'Europa   
 2018-09-23   Agnano, Napoli               Oaks Del Trotto Consolazione   
 2018-09-23   Hagmyren                     Norrlands Tvååringselit   
 2018-09-23   Vaggeryd                     Smålandsmästaren   
 2018-09-22   Färjestad                    Uno Sweds Minne -  Gulddivisionen
 2018-09-22   Färjestad                    Unionskampen 
 2018-09-22   Färjestad                    Helge Solos lopp 
 2018-09-22   Färjestad                    Lärlingskampen   
 2018-09-22   Färjestad                    Montékampen 
 2018-09-22   Färjestad                    Unionsstayern   
 2018-09-22   Vichy                        Prix Uranie   
 2018-09-22   Wolvega                      Derby der Vierjarigen   
 2018-09-22   Agnano                       Criterium Partenopeo   
 2018-09-22   Lappeenranta                 Stochampionatet   
 2018-09-22   Lappeenranta                 Stochampionatet, kallblod 
 2018-09-22   Wolvega                      Breeders Course, 2 åriga, försök   
 2018-09-22   Wolvega                      Grote Unitrot Prijs   
 2018-09-22   Berlin-Mariendorf            Breeders Crown Tyskland 5-7 år h&v
 2018-09-22   Berlin-Mariendorf            Breeders Crown Tyskland 5-7 år ston
 2018-09-21   Kalmar                       Stayerserien, final   
 2018-09-21   Kalmar                       Stoserien, final   
 2018-09-21   Kalmar                       Vilhelm Johanssons Minneslopp   
 2018-09-20   Boden                        Dubbelcupen 
 2018-09-20   Boden                        Greivins Minne, final 
 2018-09-20   Boden                        Mäster Gustafs Pokal   
 2018-09-20   Vincennes                    Prix Bernard le Quellec   
 2018-09-20   Vincennes                    Prix de Mehun sur Yevre   
 2018-09-20   Vincennes                    Prix de Narbonne   
 2018-09-20   Vincennes                    Prix de Taverny   
 2018-09-20   Vincennes                    Prix Gaston Roussel (Monté) 
 2018-09-19   Amiens                       Grand Prix Federation Regionale du Nord 
 2018-09-18   Solvalla                     Svenskt Travkriterium, uttagning   
 2018-09-18   Solvalla                     Svenskt Trav-Oaks, uttagning  
 2018-09-16   Åbo, Turku                   Breeders' Crown, 5 åriga ston
 2018-09-16   Ebreichsdorf                 AROC Breeders Crown 
 2018-09-16   Hamburg                      Johannes Frömming-Memorial 
 2018-08-16   Torino                       Gran Premio Città di Treviso
 2018-09-16   Mons                         Belgiskt Travderby - Grand Prix Paul Hayen Classic
 2018-09-16   Östersund                    UET Trotting Masters, final 
 2018-09-16   Östersund                    Stoeliten 
 2018-09-16   Östersund                    Bertil Bäckmans Minne 
 2018-09-16   Östersund                    Jämtländskt uppfödningslopp 
 2018-09-16   Östersund                    Diamantstoet, försök  
 2018-09-16   Avenches                     Prix du President, Tour Europeen du Trotteur Francais Etapp 2
 2018-09-16   Ålborg                       Aalborg Store Pris   
 2018-09-15   Hagmyren                     E.J:s Guldsko 
 2018-09-15   Hagmyren                     Erik Gralens Minne, Dubbelcupen, final 
 2018-09-15   Vincennes                    Prix de Montelimar   
 2018-09-15   Vincennes                    Prix Alfred Lefevre (Monté) 
 2018-09-15   Vincennes                    Prix de Moulins la Marce   
 2018-09-15   Vincennes                    Prix de l'Etoile   
 2018-09-15   Vincennes                    Prix d'Avallon 
 2018-09-15   Vincennes                    Prix de Normandie (Monté) 
 2018-09-15   Ålborg                       Aalborg Hoppechampionat   
 2018-09-15   Ålborg                       Aalborgs Auktionslöp   
 2018-09-15   Forus                        Gunnar Opsahls Minneslopp   
 2018-09-15   Forus                        LH Widdings Äreslöp 
 2018-09-15   Halmstad                     EURO Classic Trot - Next Year   
 2018-09-15   Åbo. Turku                   L.FabritiusMemorial - Åbo. Turkufemman   
 2018-09-15   Åbo. Turku                   Nordiskt Kallblods Mästerkap 
 2018-08-15   Taranto                      Gran Premio del Bacco 
 2018-09-14   Bergsåker                    Norrlands Tvååringselit   
 2018-09-14   Romme                        Bernth Martinssons lopp - Varmblod 
 2018-09-14   Romme                        Bernth Martinssons lopp - Kallblod  
 2018-09-14   Romme                        Dubbelcupen
 2018-09-14   Vincennes                    Prix Ophelia   
 2018-09-13   Örebro                       Telebolagets Grand Prix 
 2018-09-13   Örebro                       E3 Bonus 
 2018-09-12   Solvalla                     Uttagningslopp Breeders Course 2 years old 2018 
 2018-09-12   Åby                          Diamantstoet, försök   
 2018-09-11   Baden                        54. Badener Meile 
 2018-09-10   Mantorp                      Sikta Mot Stjärnorna, försök 6   
 2018-09-10   Vincennes                    Prix Andre Rouer (Monté)
 2018-09-10   Vincennes                    Prix Ceneri Forcinal (Monté)
 2018-09-09   Bjerke                       Norskt Trav-Derby   
 2018-09-09   Bjerke                       Norskt Trav-Derby, hopper   
 2018-09-09   Bjerke                       Norskt Trav-Kriterium   
 2018-09-09   Bjerke                       Norskt Trav-Kriterium, hopper   
 2018-09-09   Bjerke                       Norskt Trav-Derby, (kallblod)
 2018-09-09   Bjerke                       Norskt Trav-Derby, hopper (kallblod)
 2018-09-09   Bjerke                       Norskt Trav-Kriterium (kallblod)
 2018-09-09   Bjerke                       Norskt Trav-Kriterium, hopper (kallblod)
 2018-09-09   Bjerke                       Per Ulvens Äreslöp   
 2018-09-09   Bjerke                       Trygve Diskeruds Minnelöp 
 2018-09-09   Gelsenkirchen                St. Leger, Hengste und Wallache 
 2018-09-09   Gelsenkirchen                St. Leger, Stuten 
 2018-09-09   Agnano, Napoli               Derby Italiano,batteria 
 2018-09-09   Agnano, Napoli               Oaks del Trotto - Elimination
 2018-09-08   Solänget                     Silverörnen,Gulddivisionen 
 2018-09-08   Solänget                     Säterbest Minneslopp 
 2018-09-08   Solänget                     V75 
 2018-09-08   Bjerke                       Karsten Buer's Äreslöp   
 2018-09-08   Vincennes                    Prix de Berck-sur-Mer   
 2018-09-08   Vincennes                    Prix Emile Wendling   
 2018-09-08   Vincennes                    Prix Mont Saint Michel  
 2018-09-08   Vincennes                    Prix Joseph Aveline   
 2018-09-08   Vincennes                    Prix d'Ete   
 2018-09-08   Vincennes                    Prix de Montier en Der   
 2018-09-08   Vincennes                    Prix de Basly (Monté) 
 2018-09-08   Oulu, Uleåborg               Osuuspankki Grand Prix Kallbod
 2018-09-08   Oulu, Uleåborg               Osuuspankki Grand Prix   
 2018-09-08   Oulu, Uleåborg               Oulu Express   
 2018-09-08   Oulu, Uleåborg               Oulu Express Kallblod  
 2018-09-08   Berlin-Mariendorf            4-Jährigen-Serie (Finale) 
 2018-09-08   Turin, Torino                Derby Italiano,batteria 
 2018-09-08   Turin, Torino                Oaks del Trotto - Elimination
 2018-09-07   Vincennes                    Prix Adelinda  
 2018-09-07   Umåker                       Breeders Crown, försök  3 h&v 
 2018-09-07   Umåker                       Breeders Crown, försök  3 ston 
 2018-09-07   Umåker                       Breeders Crown, försök  4 h&v 
 2018-09-07   Umåker                       Breeders Crown, försök  4 ston 
 2018-09-06   Gävle                        Fyraåringsstjärnan   
 2018-09-06   Åby                          EURO Classic Trot - Next Year   
 2018-09-05   Pornichet                    Grand National du Trot, etapp 9   
 2018-09-04   Solvalla                     Gay Noons lopp   
 2018-09-04   Solvalla                     Juliennes lopp   
 2018-09-04   Solvalla                     Solvallas Fyraåringsserie för Ston - VI
 2018-09-03   Färjestad                    E3 Bonus 
 2018-09-03   Mantorp                      Sikta Mot Stjärnorna, försök 5   
 2018-09-03   Seinäjoki                    Breeders Crown, 5-åriga ston, försök   
 2018-09-02   Jägersro                     Svenskt Travderby   
 2018-09-02   Jägersro                     Derbystoet   
 2018-09-02   Jägersro                     Breeders Course   
 2018-09-02   Jägersro                     Derbystayern   
 2018-09-02   Jägersro                     Diamantstoet, försök    
 2018-09-02   Jägersro                     Good as Golds Derbyminne   
 2018-09-02   Jägersro                     KG Bertmarks Minneslopp   
 2018-09-02   Craon                        Trophee Vert, final   
 2018-09-02   Wolvega                      Grand Prix de Victoria Park   
 2018-09-01   Cesena                       Campionato Europeo 
 2018-09-01   Jägersro                     Birger Bengtssons Minneslopp
 2018-09-01   Vermo                        Finskt Travderby 
 2018-09-01   Vermo                        Finskt Mästerskap 
 2018-09-01   Vermo                        Tähtisprintteri 
 2018-09-01   Vincennes                    Prix Camille Lepecq (Monté) 
 2018-09-01   Vincennes                    Prix Victor Regis  
 2018-09-01   Vincennes                    Prix Uranie   
 2018-09-01   Vincennes                    Prix Guy Le Gonidec   
 2018-09-01   Vincennes                    Prix de Neuilly   
 2018-09-01   Vincennes                    Criterium des 5 ans   
 2018-09-01   Vincennes                    Prix de Beaugency   
 2018-09-01   Vincennes                    Prix Jules Thibault   
 2018-08-31   Bollnäs                      Anders Kilströms Minne, försök 7   
 2018-08-31   Bollnäs                      Norrländskt Treåringsmästerskap   
 2018-08-31   Bollnäs                      John Deeres Pokal   
 2018-08-31   Bollnäs                      Dubbelcupen 
 2018-08-30   Skellefteå                   Dubbelcupen 
 2018-08-30   Vincennes                    Prix de l'Allier   
 2018-08-30   Vincennes                    Prix Legoux-Longpre (Monté) 
 2018-08-29   Solvalla                     Diamantstoet, försök    
 2018-08-29   Åby                          Henning Kraffts Minne   
 2018-08-29   Åby                          Quick Pay Pokalen   
 2018-08-29   Åby                          Counts Pride Pokalen   
 2018-08-29   Bjerke                       Norskt Trav-Derby, hopper, kval   
 2018-08-29   Bjerke                       Norskt Trav-Derby, kval   
 2018-08-28   Bjerke                       Norskt Trav-Kriterium, hopper, kval Kallblod 
 2018-08-28   Bjerke                       Norskt Trav-Kriterium, kval Kallblod 
 2018-08-28   Bjerke                       Norskt Trav-Kriterium, kval   
 2018-08-28   Solvalla                     Ibrahim Paschas lopp   
 2018-08-28   Solvalla                     Lime Abbeys lopp   
 2018-08-28   Solvalla                     The Owners Trophy 
 2018-08-28   Solvalla                     Fillies And Mares   
 2018-08-28   Waregem                      Grand Prix de la Ville de Waregem   
 2018-08-27   Bjerke                       Norskt Trav-Derby, hopper, kval Kallblod
 2018-08-27   Bjerke                       Norskt Trav-Derby, kval Kallblod 
 2018-08-27   Bjerke                       Norskt Trav-Kriterium, hopper,  kval   
 2018-08-27   Halmstad                     EURO Classic Trot - Next Year   
 2018-08-27   Vincennes                    Prix de Puteaux (Monté) 
 2018-08-26   Charlottenlund               Danskt Trav-Derby   
 2018-08-26   Charlottenlund               Danskt Trav-Derby, Consolation   
 2018-08-26   Charlottenlund               Mark Ingdams Mindelöb   
 2018-08-26   Charlottenlund               Rex The Great löp   
 2018-08-26   Charlottenlund               Walther Kaiser-Hansens Mindelöb   
 2018-08-26   Duindigt                     Nederländskt Derby   
 2018-08-26   Duindigt                     Nederländskt Stoderby   
 2018-08-26   Rovaniemi                    Kirppu-Ajo  
 2018-08-26   Baden                        46. Badener Zuchtpreis der Dreijährigen 
 2018-08-26   Berlin-Mariendorf            Jugend-Preis, Hengste und Wallache 
 2018-08-26   Berlin-Mariendorf            Jugend-Preis, Stuten 
 2018-08-25   Bergsåker                    Sundsvall Open Trot 
 2018-08-25   Bergsåker                    Svenskt Mästerskap Kallblod 
 2018-08-25   Bergsåker                    Lars Lindbergs Minne   
 2018-08-25   Bergsåker                    Sundsvall Open Monté
 2018-08-25   Cagnes-sur-Mer               Prix De Jagersro 
 2018-08-25   Cagnes-sur-Mer               Prix d'Argentan
 2018-08-25   Cagnes-sur-Mer               Prix De La Capelle 
 2018-08-25   Cagnes-sur-Mer               Prix Timoko 
 2018-08-25   Cagnes-sur-Mer               G P du Conseil des Alpes Maritimes    
 2018-08-25   Charlottenlund               Danskt Hoppe-Derby   
 2018-08-25   Charlottenlund               Summer Meeting Copenhagen, final   
 2018-08-25   Vincennes                    Prix de Molay   
 2018-08-25   Vincennes                    Prix Pierre Gamare (Monté) 
 2018-08-25   Vincennes                    Prix Provence   
 2018-08-25   Jyväskylä                    Finskt Trav-Derby, Killerin Derby  
 2018-08-24   Bergsåker                    Breeders Crown 2-åriga   
 2018-08-24   Bergsåker                    Långa Loppet kallblod  
 2018-08-24   Bergsåker                    Malabar Circle Ås lopp   
 2018-08-24   Bergsåker                    Open Trot Stayer   
 2018-08-24   Bergsåker                    Serenas lopp   
 2018-08-24   Bergsåker                    Tsar d'Invernes lopp   
 2018-08-22   Jägersro                     Svenskt Travderby, uttagningslopp   
 2018-08-22   Jägersro                     Derbystoet, uttagningslopp   
 2018-08-22   Vermo                        Finskt Trav-Derby, kval   
 2018-08-22   Vermo                        KG Bertmarks Minneslopp, uttagningslopp   
 2018-08-22   Vincennes                    Prix de Beaune   
 2018-08-22   Vincennes                    Prix d'Antibes   
 2018-08-22   Vincennes                    Prix d'Epernay (Monté) 
 2018-08-22   Vincennes                    Prix du Perigord   
 2018-08-21   Bollnäs                      Anders Kilströms Minne, försök 6   
 2018-08-21   Solvalla                     KG Bertmarks Minneslopp, uttagningslopp   
 2018-08-21   Solvalla                     MälardalsCupen 
 2018-08-20   Färjestad                    Dubbelcupen
 2018-08-20   Vincennes                    Prix Kozyr (Monté) 
 2018-08-20   Vincennes                    Prix Pierre Plazen   
 2018-08-20   Vincennes                    Prix Herve Ceran-Maillard (Monté) 
 2018-08-20   Vincennes                    Prix Guy Deloison   
 2018-08-20   Vincennes                    Prix Jockey   
 2018-08-19   Montier En Der               Trophee Vert, etapp 13   
 2018-08-19   Tingsryd                     Diamantstoet, försök    
 2018-08-19   Bornholm                     Bornholms Mesterskap   
 2018-08-19   Montégiorgio                 Gran Premio Marche   
 2018-08-19   Montégeorgio                 Gran Premio Basilio Mattii   
 2018-08-19   Hamburg                      Pit Pan-Rennen
 2018-08-18   Gävle                        E3 - Korta Hingstar/Valacker 
 2018-08-18   Gävle                        Gävle Stora Pris 
 2018-08-18   Gävle                        E3 Korta Stoklass 
 2018-08-18   Charlottenlund               KG Bertmarks Minneslopp, uttagningslopp   
 2018-08-18   Forssa                       Tamma Valtikka  
 2018-08-18   Cagnes-sur-Mer               Grand Prix de la Ville de Nice   
 2018-08-17   Gävle                        E3 Consolation h&v
 2018-08-17   Gävle                        E3 Consolation ston
 2018-08-17   Gävle                        E3 Bonus
 2018-08-16   Bergsåker                    Dubbelcupen 
 2018-08-16   Åby                          KG Bertmarks Minneslopp, uttagningslopp   
 2018-08-16   Örebro                       E3 Bonus 
 2018-08-15   Bjerke                       KG Bertmarks Minneslopp, uttagningslopp   
 2018-08-15   Montécatini                  Gran Premio Citta' di Montécatini   
 2018-08-15   Romme                        E3 Bonus
 2018-08-15   Sundbyholm                   Dam-SM,final   
 2018-08-15   Sundbyholm                   Diamantstoet, försök 
 2018-08-14   Solvalla                     Wallenius Cup   
 2018-08-14   Solvalla                     Big Noon-Pokalen   
 2018-08-14   Solvalla                     EuropeanChampionship for Mares   
 2018-08-14   Solvalla                     Jubileumspokalen   
 2018-08-14   Solvalla                     Queen L:s lopp   
 2018-08-14   Solvalla                     Ahlsell Legends   
 2018-08-14   Solvalla                     Sommartravsmontén, final   
 2018-08-14   Enghien                      Prix de l´Union de la Presse Hippique (Prix du Pont de l'Alma)   
 2018-08-14   Enghien                      Prix de Geneve   
 2018-08-14   Enghien                      Prix de la Porte de Versailles   
 2018-08-14   Enghien                      Prix Jean-Luc Lagardere   
 2018-08-13   Follonica                    Gran Premio Citta di Follonica   
 2018-08-12   Dannero                      Ådalspriset   
 2018-08-12   Dannero                      Svenskt Kallblodskriterium  
 2018-08-12   Dannero                      Kriteriestoet 
 2018-08-12   Dannero                      Svensk Travsports Guldtäcke  
 2018-08-12   Dannero                      Diamantstoet, försök    
 2018-08-12   Enghien                      Prix des Tuileries   
 2018-08-11   Åby                          Åby Stora Pris   
 2018-08-11   Åby                          Summer Meeting Stayer, final   
 2018-08-11   Åby                          Ragnar Thorngrens Minne   
 2018-08-11   Åby                          Bertil Knutssons Minneslopp   
 2018-08-11   Åby                          V75-finaler   
 2018-08-11   Åby                          KG Bertmarks Minneslopp, uttagningslopp   
 2018-08-11   Åby                          Diamantstoet, final   
 2018-08-11   Åby                          Åby Stora Montépris (Monté) 
 2018-08-11   Åby                          Åby Stora Kallblodspris 
 2018-08-11   Enghien                      Prix de l'Odeon   
 2018-08-11   Enghien                      Prix de Londres (Monté) 
 2018-08-11   Drammen                      Benn Orres Minnelöp   
 2018-08-11   Drammen                      Guttorm Brekkes Pokallöp 
 2018-08-11   Drammen                      H.K.H Kronprins Haakons Pokal   
 2018-08-11   Drammen                      Nils Brekkes Pokallöp   
 2018-08-11   Drammen                      St. Hallvardpokalen  
 2018-08-11   Ylivieska                    Malja Ajo   
 2018-08-10   Umåker                       Norrländska Elitstoet  
 2018-08-10   Åby                          Summer Meeting Copenhagen
 2018-08-09   Garigliano                   Palio dei Comuni Memorial Antonio d'Angelo   
 2018-08-09   Bollnäs                      Prinsessan Madeleines Pokal - för bevarandet av den svenska kallblodsrasen
 2018-08-09   Bollnäs                      Dubbelcupen 
 2018-08-09   Enghien                      Prix de la Concorde   
 2018-08-09   Enghien                      Prix de Nouzonville   
 2018-08-09   Enghien                      Prix de la Porte d'Italie   
 2018-08-08   Bjerke                       Summer Meeting Copenhagen
 2018-08-08   Boden                        Diamantstoet, försök    
 2018-08-08   Boden                        Scandal Plays Minne   
 2018-08-08   Saint-Malo                   Grand National du Trot, etapp 8   
 2018-08-07   Solvalla                     Solvallaserien V - Fyraåringslopp 
 2018-08-07   Solvalla                     Solvallas Fyraåringsserie för Ston V 
 2018-08-07   Jägersro                     KG Bertmarks Minneslopp, uttagningslopp   
 2018-08-07   Jägersro                     Summer Meeting Copenhagen
 2018-08-07   Cabourg                      Prix des Hetres 
 2018-08-06   Halmstad                     Summer Meeting Copenhagen  
 2018-08-05   Bréhal                       Trophee Vert, etapp 12   
 2018-08-05   Enghien                      Prix Henri Cravoisier   
 2018-08-05   Charlottenlund               Derbyprøve, 4-årige danskfödda 
 2018-08-05   Charlottenlund               Hoppe Derbyprøve, 4-årige danskfödda hopper 
 2018-08-05   Charlottenlund               Summer Meeting Copenhagen   
 2018-08-05   Romme                        E3 Korta hingstar & valacker, uttagning   
 2018-08-05   Romme                        E3 Korta ston, uttagning   
 2018-08-05   Berlin-Mariendorf            Deutsches Traber-Derby   
 2018-08-05   Berlin-Mariendorf            Derby Revanche H&v 
 2018-08-05   Berlin-Mariendorf            Derby Revanche, Ston
 2018-08-05   Berlin-Mariendorf            Berlin-Jägersro Super Trot Cup, final   
 2018-08-04   Rättvik                      Ego Boys Minne   
 2018-08-04   Rättvik                      Siljansloppet  
 2018-08-04   Rättvik                      Sommartravet, final   
 2018-08-04   Rättvik                      Dalatravets Femåringselit 
 2018-08-04   Tammerfors                   Tammakriterium   
 2018-08-04   Enghien                      Prix de Forges-les-Eaux (Monté) 
 2018-08-04   Enghien                      Prix de la Porte des Lilas   
 2018-08-04   Bjerke                       Yarrah Bokos Äreslopp
 2018-08-04   Harstad                      Egil Trudvangs Äreslöp  
 2018-08-04   Harstad                      Gerhard Bergs Äreslöp   
 2018-08-04   Harstad                      John Buers Äreslöp  
 2018-08-04   Harstad                      Lars Holtes Minnelöp   
 2018-08-04   Harstad                      Ole Bendiksens Minnelöp   
 2018-08-04   Berlin-Mariendorf            Arthur Knaur-Rennen (Tyskt Stoderby)    
 2018-08-04   Mons                         Grand Prix de Wallonie   
 2018-08-04   Cesena                       Gran Premio Citta di Cesena 
 2018-08-03   Cagnes-sur-Mer               Prix de Rome - Tor di Valle, Memorial Carlo Biffi   
 2018-08-03   Gävle                        Dubbelcupen
 2018-08-03   Gävle                        E3 Bonus 
 2018-08-03   Berlin-Mariendorf            Bruno Cassirer-Rennen 
 2018-08-02   Åby                          EURO Classic Trot - Next Year   
 2018-08-02   Åby                          The Red Mile   
 2018-08-01   Mantorp                      Kjell P Dahlströms Minne - Femåringslopp 
 2018-08-01   Mantorp                      Breeders Crown, försök 3 åriga h&v 
 2018-08-01   Mantorp                      Breeders Crown, försök 3 åriga ston 
 2018-08-01   Mantorp                      Breeders Crown, försök 4 åriga h&v 
 2018-08-01   Mantorp                      Breeders Crown, försök 3 åriga ston  
 2018-08-01   Mantorp                      Diamantstoet, försök 10   
 2018-08-01   Enghien                      Prix du Parc des Princes   
 2018-08-01   Enghien                      Prix de Jonquieres   
 2018-08-01   Enghien                      Prix d'Uzes   
 2018-08-01   Enghien                      Prix De Pigalle 
 2018-07-31   Jägersro                     Hugo Åbergs Memorial   
 2018-07-31   Jägersro                     Breeders Course, 3 åriga, final (Premio Going Kronos) 
 2018-07-31   Jägersro                     Prix Cagnes-sur-Mer   
 2018-07-31   Jägersro                     Summer Meeting Mares, final (Vittsjöborgs Stolopp)
 2018-07-31   Jägersro                     Summer Meeting Stayer (Malmö Stads Pris)
 2018-07-31   Jägersro                     Prix La Capelle 
 2018-07-31   Jägersro                     Prix Argentan 
 2018-07-30   Solänget                     Dubbelcupen 
 2018-07-29   Taranto                      Gran Premio Due Mari   
 2018-07-29   Berlin-Mariendorf            Tyskt Travderby, uttagningslopp 
 2018-07-29   Jydsk , Århus                Jydsk 3-årings Grand Prix, h/v   
 2018-07-29   Jydsk , Århus                Jydsk 3-årings Grand Prix, ston   
 2018-07-29   Rovaniemi                    Kungstravet 
 2018-07-29   Rovaniemi                    Kungstravet ston  
 2018-07-29   Dannero                      Kriteriestoet, uttagningslopp Kallb. 
 2018-07-29   Dannero                      Svenskt Kallblodskriterium, uttagningslopp Kallb. 
 2018-07-29   Åmål                         Dubbelcupen 
 2018-07-29   Åmål                         The Right Way   
 2018-07-29   Aix Les Bains                Trophee Vert, etapp 11   
 2018-07-29   Enghien                      Prix du Faubourg Montmartre 
 2018-07-29   Enghien                      Prix de la Porte Pouchet   
 2018-07-29   Baden / Österreich           Österreichisches Stuten-Derby 
 2018-07-28   Bollnäs                      Bollnäsloppet   
 2018-07-28   Bollnäs                      Jon Olssons Minne 
 2018-07-28   Bollnäs                      Anders Kilströms Minne, försök 5   
 2018-07-28   Rovaniemi                    Kungstravet ston 
 2018-07-28   Rovaniemi                    Kungstravet  
 2018-07-28   Biri                         Prinsesse Märtha Louise Pokal, hopper   
 2018-07-28   Biri                         Norskt Mästerskap, varmblodsston   
 2018-07-28   Biri                         Prinsesse Märtha Louise Pokal   
 2018-07-28   Biri                         Norskt Mästerskap   
 2018-07-28   Berlin-Mariendorf            Arthur Knaur-Rennen, försök 
 2018-07-28   Garigliano            22:00  Campionato Femminile Dei 4 Anni   
 2018-07-28   Garigliano            22:55  Campionato Femminile Dei 3 Anni   
 2018-07-28   Garigliano            23:25  Palio dei Comuni Memorial Antonio d'Angelo, batteria   
 2018-07-28   Enghien                      Prix Du Roule 
 2018-07-28   Enghien                      Prix de la Mediterranee / Prix Dominique Savary 
 2018-07-28   Enghien                      Prix de Milan   
 2018-07-28   Enghien                      Prix de la Bourse   
 2018-07-27   Romme                        Dubbelcupen 
 2018-07-27   Romme                        E3 Bonus 
 2018-07-27   Cagnes-Sur-Mer               Prix De Cap Esterel 
 2018-07-27   Berlin-Mariendorf            Charlie Mills-Memorial  
 2018-07-26   Boden                        Björnkampen   
 2018-07-26   Boden                        Dubbelcupen 
 2018-07-26   Enghien                      Prix de la Place d'Italie (Monté) 
 2018-07-25   Östersund                    Svenskt Kallblodsderby   
 2018-07-25   Östersund                    Sven O Perssons Minne 
 2018-07-25   Östersund                    Derbystoet Kallblodiga 
 2018-07-25   Östersund                    Diamantstoet, försök 9   
 2018-07-25   Enghien                      Prix du Medoc   
 2018-07-25   Enghien                      Prix de la Chaussee d'Antin   
 2018-07-24   Solvalla                     Tredje Jubileumstestet - Victory Tillys Lopp (Kvalificering till Jubileumspokalen 2018) 
 2018-07-24   Solvalla                     Sommarfavoriten - Treåringslopp (Ingående i Kriterieserien 2018) 
 2018-07-24   Solvalla                     Sommarfavoriten Ston - Treåringslopp Ston (Ingående i Kriterieserien 2018)
 2018-07-23   Rättvik                      Dubbelcupen 
 2018-07-22   Axevalla                     StoChampionatet (Gr I Nat)
 2018-07-22   Axevalla                     StoChampionatet Consolation 
 2018-07-22   Axevalla                     Stoeliten 
 2018-07-22   Axevalla                     Slaget vid Axevalla Hed - Treåringslopp 
 2018-07-22   Axevalla                     Monté-StoChampionatet 
 2018-07-22   Axevalla                     Diamantstoet, försök 8 
 2018-07-22   Nyköbing Falster             Harald Lunds Minneslopp   
 2018-07-22   St Jean De Monts             Trophee Vert, etapp 10   
 2018-07-21   Joensuu                      Joensuu Ajo   
 2018-07-21   Axevalla                     Axevallalöpningen 
 2018-07-21   Sörlandet                    Norskt Mästerskap, Kallblod 
 2018-07-21   Sörlandet                    Norskt Mästerskap, ston 
 2018-07-21   Sörlandet                    Sölvhesten   
 2018-07-21   Sörlandet                    Sörlandets 3-års Cup, kallblod 
 2018-07-21   Enghien                      Prix de la Porte Montmartre   
 2018-07-21   Enghien                      Prix du Palais Bourbon   
 2018-07-21   Enghien                      Prix de Buenos-Aires   
 2018-07-21   Enghien                      Prix de Rome   
 2018-07-21   Enghien                      Prix des Quinze-Vingt   
 2018-07-20   Axevalla                     Axevalla Maraton   
 2018-07-20   Axevalla                     Debutanten   
 2018-07-20   Axevalla                     Femåringspriset   
 2018-07-20   Axevalla                     Fyraåringslopp   
 2018-07-20   Axevalla                     Tvååringspremiären   
 2018-07-20   Cabourg                      Grand Prix de la Ville de Cabourg   
 2018-07-20   Wolvega                      Breeders Course, 3 åriga, försök   
 2018-07-19   Bergsåker                    Norrlands Grand Prix, final   
 2018-07-19   Bergsåker                    Norrlands Treåringselit, final   
 2018-07-19   Bergsåker                    Norrländskt Varmblodsmästerskap   
 2018-07-19   Bergsåker                    Sommartravsmontén   
 2018-07-19   Les Sables-d'Olonne          Prix des Sables-d'Olonne  
 2018-07-18   Sundbyholm                   Eskilstuna Fyraåringstest   
 2018-07-18   Sundbyholm                   Diamantstoet, försök 7   
 2018-07-18   Sundbyholm                   MälardalsCupen, final   
 2018-07-17   Jägersro                     Berlin-Jägersro Super Trot Cup   
 2018-07-17   Jägersro                     Breeders Course, 3 åriga, försök   
 2018-07-17   Jägersro                     Åbergs Nästa!   
 2018-07-16   Follonica                    Campionato Femminile Dei 3 Anni  Eliminatorie   
 2018-07-16   Follonica                    Campionato Femminile Dei 4 Anni  Eliminatorie   
 2018-07-16   Mantorp                      Mantorpsloppet   
 2018-07-16   Mantorp                      Sikta Mot Stjärnorna, försök 4  
 2018-07-15   Modena                       Campionato Femminile Dei 3 Anni  Eliminatorie   
 2018-07-15   Modena                       Campionato Femminile Dei 4 Anni  Eliminatorie 
 2018-07-15   Baden / Österreich           27. Traber St. Leger 
 2018-07-15   Biri                         Prinsesse Märtha Louise Pokal, hopper, kval   
 2018-07-15   Biri                         Prinsesse Märtha Louise Pokal, kval   
 2018-07-15   Enghien                      Prix de Bruxelles   
 2018-07-15   Enghien                      Prix du Palais de Chaillot   
 2018-07-15   Enghien                      Prix de Villiers   
 2018-07-15   Enghien                      Prix du Louvre   
 2018-07-17   Berlin                       Berlin-Jägersro Super Trot Cup    
 2018-07-15   Royan                        Trophee Vert, etapp 9 
 2018-07-15   Östersund                    Uttagning Derbystoet
 2018-07-15   Östersund                    Uttagning Svenskt Kallblodsderby
 2018-07-15   Mikkeli                      Eugen Pylvänäisen
 2018-07-15   Mikkeli                      St Michel 
 2018-07-14   Montécatini                  Gran Premio Societa di Terme   
 2018-07-14   Årjäng                       Årjängs Stora Sprinterlopp   
 2018-07-14   Årjäng                       Breeders Course, 3 åriga, försök   
 2018-07-14   Årjäng                       Dubbelcupen, final  
 2018-07-14   Årjäng                       Sommartravsmontén   
 2018-07-14   Mikkeli                      Suurmestaruus Ajo 
 2018-07-13   Cagnes-sur-Mer               Prix Alexandre Roucayrol   
 2018-07-13   Axevalla                     Stochampionatet, uttagningslopp   
 2018-07-13   Agnano, Napoli               Campionato Femminile Dei 3 Anni, Eliminatorie   
 2018-07-13   Agnano, Napoli               Campionato Femminile Dei 4 Anni, Eliminatorie   
 2018-07-12   Örebro                       Juliloppet 
 2018-07-12   Örebro                       E3 Bonus 
 2018-07-11   Visby                        Gotlandslöpning   
 2018-07-11   Visby                        Diamantstoet, försök 6   
 2018-07-11   Visby                        Klass I försök   
 2018-07-11   Visby                        Ringmurens lopp  
 2018-07-11   Enghien                      Prix de la Place du Mail (Monté) 
 2018-07-11   Enghien                      Prix de la Tour Saint-Jacques   
 2018-07-11   Enghien                      Prix de l'Opera   
 2018-07-11   Enghien                      Prix De Rochechouart 
 2018-07-11   Vermo                        Tawaststjernan 
 2018-07-10   Solvalla                     Rikitikitavis lopp - Treåringslopp (Ingående i Kriterieserien 2018) 
 2018-07-10   Solvalla                     Coccinelles lopp - Treåringslopp Ston (Ingående i Kriterieserien 2018) 
 2018-07-10   Solvalla                     Stoeliten 
 2018-07-10   Solvalla                     Hjördis lopp 
 2018-07-09   Rättvik                      Henning Mårthans Minne - Femåringslopp 
 2018-07-09   Rättvik                      Dubbelcupen 
 2018-07-09   Sundbyholm                   E3 Bonus 
 2018-07-08   Jarlsberg                    Anders Jahres Pokallöp   
 2018-07-08   Jarlsberg                    Jarlbergs Midsommerlöp  
 2018-07-08   Jarlsberg                    Ulf Thoresen Grand International   
 2018-07-08   La Capelle                   Prix Europole La Capelle   
 2018-07-08   Berlin-Mariendorf            Buddenbrock-Rennen h&v
 2018-07-08   Berlin-Mariendorf            Buddenbrock-Rennen ston
 2018-07-07   Cesena                       Gran Premio Riccardo Grassi   
 2018-07-07   Halmstad                     Gulddivisionen   
 2018-07-07   Halmstad                     Sommartravsmontén   
 2018-07-07   Halmstad                     Stosprintern   
 2018-07-07   Halmstad                     Summer Meeting Mares   
 2018-07-07   Halmstad                     Wången Cup, final   
 2018-07-07   Jarlsberg                    Jarlsbergs Grand Prix, Hopper   
 2018-07-07   Jarlsberg                    Thor Tholfsens Minnelöp   
 2018-07-07   Enghien                      Prix de Berlin   
 2018-07-07   Enghien                      Prix de la Manche   
 2018-07-07   Enghien                      Prix du Moulin Rouge   
 2018-07-07   Vichy                        Grand Prix du Conseil Municipal, Grand Chelem, final   
 2018-07-06   Arvika                       Arvikas Jubileumslopp   
 2018-07-06   Jarlsberg                    Jarlsbergs Grand Prix   
 2018-07-05   Halmstad                     5 Åringslopp, ston    
 2018-07-05   Halmstad                     5 Åringslopp, ston    
 2018-07-05   Halmstad                     Diamantstoet, försök 5    
 2018-07-05   Halmstad                     EURO Classic Trot - Next Year    
 2018-07-05   Halmstad                     EURO Classic Trot - Next Year    
 2018-07-05   Halmstad                     Gert Allercrantz Minne    
 2018-07-05   Halmstad                     Sprintermästaren    
 2018-07-05   Halmstad                     Summer Meeting Halmstad, final    
 2018-07-05   Halmstad                     Summer Meeting Stayer    
 2018-07-05   Halmstad                     Upp till bevis   
 2018-07-04   Vichy                        Prix de Vincennes    
 2018-07-04   Lindesberg                   Bergslagsloppet    
 2018-07-04   Lindesberg                   Breeders Course, 3 åriga, försök - Fornaboda Treåringspris  
 2018-07-04   Lindesberg                   Bronsdivisionen försök    
 2018-07-04   Lindesberg                   Diamantstoet, försök 4    
 2018-07-04   Lindesberg                   Fornaboda Fyraåringspris    
 2018-07-04   Lindesberg                   Fornaboda Grand Prix    
 2018-07-04   Lindesberg                   Sommartravsmontén    
 2018-07-03   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  3-åriga h&v 
 2018-07-03   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  3-åriga ston 
 2018-07-03   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  4-åriga h&v 
 2018-07-03   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  4-åriga ston 
 2018-07-02   Hagmyren                     HälsingeHambon - Hambostintan 
 2018-07-02   Hagmyren                     Linje 5 
 2018-07-02   Hagmyren                     Norrlands Grand Prix, Försök - Fyraåringslopp
 2018-07-02   Hagmyren                     Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp 
 2018-07-01   Groningen                    Sweepstekes, hengsten    
 2018-07-01   Groningen                    Sweepstakes, merries   
 2018-07-01   Berlin - Mariendorf          Berlin-Jägersro Super Trot Cup - 2nd leg 
 2018-07-01   Hagmyren                     Diamantstoet, försök 3   
 2018-07-01   Hagmyren                     Hälsinglands Treåringspris 
 2018-07-01   Hagmyren                     Sleipners Elitlopp 
 2018-07-01   Hagmyren                     Svenskt Mästerskap, kallblodiga ston 
 2018-07-01   Agon Coutainville            Trophee Vert, etapp 8   
 2018-07-01   Jydsk , Århus                Jydsk 4-årings Grand Prix   
 2018-07-01   Lahti                        Suur-Hollola-Ajo, kallblod 
 2018-07-01   Lahti                        Hambo   
 2018-07-01   Lahti                        Tammahambo   
 2018-07-01   Lahti                        Suur-Hollola-Ajo   
 2018-06-30   Agnano, Napoli               Citta di Napoli, filly   
 2018-06-30   Agnano, Napoli               Citta di Napoli   
 2018-06-30   Färjestad                    E3 Långa hingstar & valacker   
 2018-06-30   Färjestad                    E3 Långa ston   
 2018-06-30   Färjestad                    Färjestad Jubileumslopp   
 2018-06-30   Färjestad                    V75-finaler   
 2018-06-30   Lahti                        Suur-Hollola-Ajo, försök   
 2018-06-30   Enghien                      Prix de la Porte Saint-Martin   
 2018-06-30   Enghien                      Prix de l'Observatoire   
 2018-06-30   Enghien                      Prix de Washington   
 2018-06-30   Enghien                      Prix du Roussillon   
 2018-06-30   Momarken                     Holm Holmsens Minneslopp   
 2018-06-30   Momarken                     Ole Uttisruds Minnelöp  
 2018-06-30   Momarken                     Per Rakkestads Minnelöp   
 2018-06-30   Jydsk , Århus                Jydsk 4-årings Hoppe Grand Prix   
 2018-06-29   Agnano, Napoli               Gran Premio Antonio Carena   
 2018-06-29   Agnano, Napoli               Gran Premio Tino Triossi   
 2018-06-29   Bergsåker                    E3 Bonus 
 2018-06-29   Färjestad                    Diamantstoet, final   
 2018-06-29   Färjestad                    E3 Consolation, h&v    
 2018-06-29   Färjestad                    E3 Consolation, ston 
 2018-06-29   Vincennes                    Prix Eva   
 2018-06-29   Vincennes                    Prix Nemausa   
 2018-06-29   Vincennes                    Prix Paul Delanoe (Monté) 
 2018-06-29   Vincennes                    Prix Isis (Monté) 
 2018-06-28   Åby                          Summer Meeting Talents, final   
 2018-06-28   Åby                          Åby Nordic Monté Trophy, final   
 2018-06-28   Vichy                        Prix Pierre Coulon, Grand Chelem, etapp 2   
 2018-06-27   Åmål                         Diamantstoet, försök 2   
 2018-06-27   Åmål                         Dubbelcupen 
 2018-06-27   Åmål                         Klass II försök   
 2018-06-27   Åmål                         Torsten Janssons Minneslopp   
 2018-06-27   Åmål                         Ändå Något   
 2018-06-27   Bjerke                       Kai Eriksens Minneslopp   
 2018-06-26   Solvalla                     Nu Pagadis lopp - Andra Jubileumstestet - Femåringslopp
 2018-06-25   Halmstad                     EURO Classic Trot - Next Year   
 2018-06-25   Halmstad                     EURO Classic Trot - Next Year   
 2018-06-25   Halmstad                     Genrepet   
 2018-06-25   Halmstad                     Stosprintern, uttagningslopp   
 2018-06-25   Halmstad                     Summer Meeting Halmstad   
 2018-06-25   Jarlsberg                    Jarlsbergs Grand Prix Hopper, kval   
 2018-06-24   Kalmar                       Kalmarsundspokalen   
 2018-06-24   Kalmar                       Kalmarsundsstayern   
 2018-06-24   Kalmar                       Stoeliten, Viola Silas lopp   
 2018-06-24   Vincennes                    Prix Xavier de Saint Palais (Monté) 
 2018-06-24   Vincennes                    Prix de Nesles   
 2018-06-24   Vincennes                    Prix Albert Viel   
 2018-06-24   Vincennes                    Prix du President de la Republique (Monté) 
 2018-06-24   Vincennes                    Prix Bertrand Deloison - Prix de Grosbois 
 2018-06-24   Vincennes                    Prix Rene Balliere   
 2018-06-24   Vincennes                    Prix d'Essai (Monté) 
 2018-06-24   Vincennes                    Prix de Grasse   
 2018-06-24   Vincennes                    Prix Raymond Fouard   
 2018-06-24   Berlin-Mariendorf            Buddenbrock-Rennen Trail   
 2018-06-24   Duindigt                     Grote Prijs der Lage Landen   
 2018-06-24   Krieau, Wien                 Österreichisches Traber-Derby   
 2018-06-24   Krieau, Wien                 Berlin-Jägersro Super Trot Cup - 1st leg
 2018-06-23   Skellefteå                   Diamantstoet, försök 1   
 2018-06-23   Skellefteå                   Dubbelcupen 
 2018-06-23   Skellefteå                   Midsommarkransen   
 2018-06-23   Skellefteå                   Norrlands Grand Prix, försök   
 2018-06-23   Skellefteå                   Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp
 2018-06-23   Skellefteå                   Sprinterpokalen 
 2018-06-23   Skellefteå                   Stonas Midsommarkrans   
 2018-06-23   Krieau, Wien                 Karl Bürger-Gedenkrennen   
 2018-06-23   Rättvik                      Breeders Crown, försök 3 åriga h&v 
 2018-06-23   Rättvik                      Breeders Crown, försök 3 åriga ston 
 2018-06-23   Rättvik                      Breeders Crown, försök 4 åriga h&v 
 2018-06-23   Rättvik                      Breeders Crown, försök 3 åriga ston  
 2018-06-23   Rättvik                      Midsommarloppet   
 2018-06-23   Rättvik                      Remy Nilssons Styrkeprov   
 2018-06-23   Rättvik                      Zornloppet 
 2018-06-23   Charlottenlund               Summer Meeting Halmstad   
 2018-06-23   Leangen                      Tamin Sandys Äreslöp   
 2018-06-23   Leangen                      Veikle Balder Cup Final Ston
 2018-06-23   Leangen                      Leangens 5-årings-Elite   
 2018-06-23   Leangen                      Erik Garbergs Äreslöp / Veikle Balder Cup Final
 2018-06-23   Leangen                      Bork Rigels Äreslöp 
 2018-06-23   Härmä                        Nordic King 
 2018-06-23   Härmä                        Käyttöauton Maili 
 2018-06-22   Hagmyren                     Roger N Olssons Minneslopp  
 2018-06-22   Vincennes                    Prix Clementina   
 2018-06-22   Vincennes                    Prix Hygica 
 2018-06-22   Vincennes                    Prix Lydia 
 2018-06-22   Vincennes                    Prix Sappho 
 2018-06-21   Dannero                      High Coast Midnight Race   
 2018-06-21   Dannero                      Dubbelcupen
 2018-06-21   Dannero                      Klass I försök   
 2018-06-21   Dannero                      Midnattspokalen   
 2018-06-21   Dannero                      Midnattspokalen, kallblod 
 2018-06-20   Bjerke                       Summer Meeting Halmstad   
 2018-06-20   Jägersro                     Diamantstoet, försök 8   
 2018-06-20   Jägersro                     Summer Meeting Halmstad   
 2018-06-20   Reims                        Grand National du Trot, etapp 7   
 2018-06-19   Solvalla                     Hästägarnas Sommarpris   
 2018-06-19   Solvalla                     Itaka Sunds lopp   
 2018-06-17   Sundbyholm                   E3 Långa hingstar & valacker, uttagning   
 2018-06-17   Sundbyholm                   E3 Långa ston, uttagning   
 2018-06-17   Sundbyholm                   Diamantstoet, försök 6   
 2018-06-17   Arras                        Trophee Vert, etapp 7   
 2018-06-16   Boden                        Norrbottens Stora Pris   
 2018-06-16   Boden                        Fördel Boden 
 2018-06-16   Enghien                      Prix de la Place Balard (Monté) 
 2018-06-16   Enghien                      Prix d'Hermonville   
 2018-06-16   Enghien                      Prix de New York   
 2018-06-16   Enghien                      Prix de Levet   
 2018-06-16   Enghien                      Prix des Invalides   
 2018-06-16   Forus                        Rex Rodneys Ärespris   
 2018-06-16   Forus                        Stavangerlöpet   
 2018-06-16   Kouvola                      Kymi Grand Prix   
 2018-06-16   Kouvola                      Jouni Kaikko Memorial   
 2018-06-15   Lindesberg                   Dubbelcupen 
 2018-06-15   Vincennes                    Prix Eudora   
 2018-06-15   Vincennes                    Prix Tolosa   
 2018-06-15   Vincennes                    Prix Orontius   
 2018-06-14   Åby                          Summer Meeting Halmstad   
 2018-06-14   Åby                          Summer Meeting Talents   
 2018-06-14   Åby                          Åby Nordic Monté Trophy   
 2018-06-13   Jarlsberg                    Veikle Balder Cup kval  
 2018-06-13   Östersund                    Diamantstoet, försök 5  
 2018-06-13   Padova                       Elwood Medium   
 2018-06-13   Vermo                        Åby Nordic Monté Trophy   
 2018-06-12   Solvalla                     Solvallaserien IV 
 2018-06-12   Solvalla                     Icelands lopp - Första Jubileumstestet - Femåringslopp 
 2018-06-12   Solvalla                     Solvallas Fyraåringsserie för Ston IV 
 2018-06-12   Solvalla                     Uttagningslopp Åby Nordic Monté Trophy 2018 - Montélopp 
 2018-06-12   Vincennes                    Prix Jean Paul Fairand (Monté) 
 2018-06-10   Bjerke                       Oslo Grand Prix 
 2018-06-10   Bjerke                       Gjensidige 4-åringselit
 2018-06-10   Bjerke                       Alm Svartens Äres lopp
 2018-06-10   Bjerke                       Europamatch 
 2018-06-10   Bjerke                       Flaata Eiendom AS stolopp - Summer Meeting Mares 
 2018-06-10   Bjerke                       Energima Cup, final 
 2018-06-10   Bjerke                       Summer Meeting Stayer 
 2018-06-10   Bjerke                       Kingsröd Trading Montelopp - Summer Meeting Monté Final
 2018-06-10   Bjerke                       Energima Cup, försök 
 2018-06-10   Bjerke                       Dnt's Auktionslopp 
 2018-06-10   Bjerke                       Strålfors loppet 
 2018-06-10   Bjerke                       Nokias 4-åringslopp 
 2018-06-10   La Maura, Milano             Gran Premio d'Europa, filly   
 2018-06-10   La Maura, Milano             Gran Premio d'Europa    
 2018-06-10   Dinslaken                    Buddenbrock-Rennen Trail    
 2018-06-10   Duindigt                     Gouden Zweep    
 2018-06-09   Östersund                    Jämtlands Stora Pris    
 2018-06-09   Östersund                    Sjunga Best Minne  
 2018-06-09   Östersund                    Storsjöpokalen    
 2018-06-09   Östersund                    Wångens Stora Lärlingspris   
 2018-06-09   Vincennes                    Prix de Ploermel (Monté)  
 2018-06-09   Vincennes                    Prix de Gien    
 2018-06-09   Vincennes                    Prix Louis Jariel  
 2018-06-09   Vincennes                    Prix du Quercy    
 2018-06-09   Vincennes                    Prix de Villeneuve-sur-Lot    
 2018-06-09   Vincennes                    Prix Chambon P 
 2018-06-09   Vincennes                    Prix Du Mans 
 2018-06-09   Vincennes                    Prix d'Istres    
 2018-06-09   Vincennes                    Prix du Dauphine    
 2018-06-09   Bjerke                       Spenters Äres lopp
 2018-06-09   Bjerke                       Summer Meeting Oslo Final
 2018-06-09   Bjerke                       Exclusive Designs Lopp
 2018-06-09   Bjerke                       Vinvaras Äres lopp
 2018-06-09   Jyväskylä                    Killerin Eliitti    
 2018-06-09   Jyväskylä                    Valiodivisioonafinaali 
 2018-06-08   Östersund                    Norrlands Grand Prix, försök    
 2018-06-08   Östersund                    Norrlands Treåringselit, försök    
 2018-06-08   Östersund                    Östersunds Stora Damlopp    
 2018-06-08   Östersund                    Östersunds Stora Stayerlopp   
 2018-06-08   Östersund                    Dubbelcupen 
 2018-06-08   Solvalla                     MälardalsCupen 
 2018-06-08   Vincennes                    Prix Adalberta    
 2018-06-08   Vincennes                    Prix Titania 
 2018-06-08   Vincennes                    Prix Cygnus    
 2018-06-08   Milano                       Breeders Course - Försök 1
 2018-06-07   Bollnäs                      Anders Kilströms Minne, försök 3&4    
 2018-06-07   Bollnäs                      Dubbelcupen 
 2018-06-07   Åby                          EURO Classic Trot - Next Year    
 2018-06-06   Kalmar                       Diamantstoet, försök 4    
 2018-06-06   Laval                        Grand National du Trot, etapp 6   
 2018-06-05   Vincennes                    Prix Caecilia    
 2018-06-05   Vincennes                    Prix Dido (Monté)  
 2018-06-05   Vincennes                    Prix Perseus (Monté) 
 2018-06-05   Vichy                        Prix Vichy Celestins, Grand Chelem, etapp 1    
 2018-06-05   Vichy                        Prix de Grosbois    
 2018-06-03   Axevalla                     Guldstoet    
 2018-06-03   Axevalla                     Kronprinsessan Victorias lopp    
 2018-06-03   Axevalla                     Test till Stochampionatet    
 2018-06-03   Billund                      Sprintermesteren    
 2018-06-03   La Roche Posay               Trophee Vert, etapp 6   
 2018-06-02   Mantorp                      Östgötaloppet    
 2018-06-02   Mantorp                      Ina Scots Ära    
 2018-06-02   Mantorp                      Arne Erikssons lopp    
 2018-06-02   Mantorp                      Sikta Mot Stjärnorna, försök 3    
 2018-06-02   Bergen                       Rappfots Äreslöp (Monté)  
 2018-06-02   Bergen                       Kong Olav V's Äreslöp 
 2018-06-02   Bergen                       Haukåslöpet    
 2018-06-02   Bergen                       Eldings Äreslöp   
 2018-06-02   Bergen                       Ove Wassbergs Äreslöp    
 2018-06-02   Björneborg Pori              Biofarm Cup 
 2018-06-02   Bologna                      Gran Premio Della Repubblica    
 2018-06-01   Romme                        Dubbelcupen 
 2018-06-01   Romme                        Sleipner Cup, 4 åriga h&v final 
 2018-06-01   Romme                        Sleipner Cup, 4 åriga ston final 
 2018-06-01   Romme                        Sleipner Cup Revansch - Femåringslopp 
 2018-06-01   Vincennes                    Prix Kissa    
 2018-06-01   Vincennes                    Prix Pythia    
 2018-06-01   Vincennes                    Prix Lavater (Monté)  
 2018-06-01   Vincennes                    Prix de Clairefontaine    
 2018-06-01   Charlottenlund               Åby Nordic Monté Trophy    
 2018-05-31   Åby                          Summer Meeting Oslo   
 2018-05-31   München-Daglfing             Großer Preis von Bayern 
 2018-05-30   Bergsåker                    Gösta Bergengrens Minneslopp    
 2018-05-30   Bergsåker                    Norrlands Grand Prix, försök    
 2018-05-30   Bergsåker                    Norrlands Treåringselit, försök    
 2018-05-30   Bergsåker                    Diamantstoet, försök 3    
 2018-05-29   Sundbyholm                   E3 Bonus
 2018-05-29   Vincennes                    Prix Victor Cavey (Monté)  
 2018-05-28   Halmstad                     Summer Meeting Talents 
 2018-05-27   Solvalla                     Elitloppet, Final - (Gr I Int Grand Slam - UET Masters Series)
 2018-05-27   Solvalla                     Tommy Hannés lopp - Fyraåringseliten (Gr II Int)
 2018-05-27   Solvalla                     Delicious lopp - Fyraåringseliten Ston (Gr II Int) 
 2018-05-27   Solvalla                     Elitloppet, Försök - (Gr I Int Grand Slam - UET Masters Series)
 2018-05-27   Solvalla                     Håkan Wallner Memorial - Treåringseliten (Gr II Int) 
 2018-05-27   Solvalla                     Jim Fricks lopp - Elitkampen 
 2018-05-27   Solvalla                     Rune Stolts lopp - Treåringseliten Ston 
 2018-05-27   Solvalla                     Speedrace (nr 1-3 i heat A, nr 4-6 i heat B, nr 7-9 i heat C. Heatvinnarna går till Final)
 2018-05-27   Solvalla                     Montéeliten (Gr II Int) 
 2018-05-27   Solvalla                     Lärlingseliten 
 2018-05-27   Villeneuve/Lot               Trophee Vert, etapp 5   
 2018-05-27   Berlin-Mariendorf            Adbell Toddington   
 2018-05-26   Solvalla                     Sweden Cup (Gr II Int - UET Masters Series)
 2018-05-26   Solvalla                     Lady Snärts lopp - Stoeliten
 2018-05-26   Solvalla                     Diamantstoet, final    
 2018-05-26   Solvalla                     Harper Hanovers lopp (Gr II Int - UET Masters Series)
 2018-05-26   Solvalla                     V75-finaler    
 2018-05-26   Enghien                      Prix de la Place du Chatelet (Monté)  
 2018-05-26   Enghien                      Prix de l'Obelisque    
 2018-05-26   Enghien                      Prix du Rhone    
 2018-05-26   Enghien                      Prix d'Espelette    
 2018-05-26   Aversa                       Gran Premio Gaetano Stabile    
 2018-05-25   Boden                        Dubbelcupen 
 2018-05-25   Boden                        Norrlands Grand Prix, försök    
 2018-05-25   Boden                        Norrlands Treåringselit, försök    
 2018-05-25   Vincennes                    Prix Constellation    
 2018-05-25   Vincennes                    Prix du Crepuscule    
 2018-05-25   Vincennes                    Prix Ozo    
 2018-05-25   Vincennes                    Prix Sirrah    
 2018-05-25   Solvalla                     ASVT Trottex Auktionslopp, 3 åriga h&v 
 2018-05-25   Solvalla                     ASVT Trottex Auktionslopp, 3 åriga ston
 2018-05-23   Bjerke                       Summer Meeting Oslo 
 2018-05-23   Bjerke                       Veikle Balder Cup kval   
 2018-05-23   Örebro                       Diamantstoet, försök 2    
 2018-05-23   Örebro                       E3 Bonus 
 2018-05-23   Vichy                        Prix Henri Berry    
 2018-05-23   Le Croise-Laroche            Grand National du Trot, etapp 5    
 2018-05-22   Jägersro                     Summer Meeting Oslo 
 2018-05-22   Pfarrkirchen                 Bayerisches Zuchtrennen    
 2018-05-22   Vincennes                    Prix Heraclite    
 2018-05-22   Vincennes                    Prix Camilla    
 2018-05-22   Vincennes                    Prix Kalmia    
 2018-05-22   Vincennes                    Prix Klytaemnestre (Monté)  
 2018-05-21   Halmstad                     Summer Meeting Monté    
 2018-05-21   Halmstad                     Summer Meeting Oslo    
 2018-05-21   Pfarrkirchen                 Grosser Pfingst-Preis    
 2018-05-20   Hamburg                      Walter Heitmann-Memorial 
 2018-05-20   Son Pardo                    Gran Premi Nacional
 2018-05-19   Wolvega                      Criterium der Vierjährigen   
 2018-05-19   Gävle                        H.K.H. Prins Daniels lopp    
 2018-05-19   Gävle                        Dubbelcupen, final - Gunnar Wallbergs Minne Kallb.  
 2018-05-19   Gävle                        Diamantstoet, försök 1 
 2018-05-19   Jarlsberg                    DNTs 4-årslöp    
 2018-05-19   Jarlsberg                    Hans Petter Tholfsens Minnelöp    
 2018-05-19   Jarlsberg                    Jörgen Jahres Pokallöp  
 2018-05-19   Kuopio                       Biofarm Cup    
 2018-05-19   Kuopio                       Cartivet Meeting Final    
 2018-05-19   Kuopio                       Kuopio Stakes    
 2018-05-19   Kuopio                       Savo-Ajo 
 2018-05-18   Charlottenlund               Summer Meeting Oslo    
 2018-05-18   Romme                        E3 Bonus 
 2018-05-18   Vincennes                    Prix Jacques de Saint Sauveur 
 2018-05-18   Vincennes                    Prix Cetus    
 2018-05-18   Vincennes                    Prix Dejanira    
 2018-05-17   Sundbyholm                   MälardalsCupen 
 2018-05-16   Jägersro                     Summer Meeting Monté  
 2018-05-16   Solvalla                     MälardalsCupen, Försök 
 2018-05-16   Bergsåker                    Dubbelcupen, försök  
 2018-05-16   Bergsåker                    Diamantstoet, försök 8 
 2018-05-16   Bergsåker                    Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp 
 2018-05-16   Caen                         Prix des Ducs de Normandie    
 2018-05-16   Caen                         Prix du Calvados (Monté) 
 2018-05-16   Caen                         Prix Georges Dreux    
 2018-05-16   Caen                         Saint-Leger des Trotteurs (Monté) 
 2018-05-16   Caen                         Prix Henri Balliere (Monté) 
 2018-05-15   Solvalla                     Scarlet Knights lopp - Treåringslopp 
 2018-05-15   Solvalla                     Solvallas Fyraåringsserie för Ston III 
 2018-05-15   Solvalla                     Solvallaserien III - Fyraåringslopp 
 2018-05-15   Solvalla                     Meadow Roads lopp 
 2018-05-15   Solvalla                     Solvalla Hästägarförenings Montépokal (Direktplats till Montéeliten) 
 2018-05-14   Halmstad                     Breeders Crown, försök 3 åriga h&v 
 2018-05-14   Halmstad                     Breeders Crown, försök 3 åriga ston 
 2018-05-14   Halmstad                     Breeders Crown, försök 4 åriga h&v 
 2018-05-14   Halmstad                     Breeders Crown, försök 4 åriga ston
 2018-05-13   Charlottenlund               Copenhagen Cup    
 2018-05-13   Charlottenlund               Fyraåringseliten    
 2018-05-13   Charlottenlund               Summer Meeting Mares    
 2018-05-13   Charlottenlund               Summer Meeting Monté    
 2018-05-13   Charlottenlund               Summer Meeting Stayer    
 2018-05-13   Charlottenlund               Treåringseliten    
 2018-05-13   Fougères                     Trophee Vert, etapp 4   
 2018-05-13   Modena                       Gran Premio Renzo Orlandi 
 2018-05-13   Modena                       Gran Premio Tito Giovanardi 
 2018-05-13   Modena                       Gran Premio Carlo Marangoni Filly
 2018-05-12   Åby                          Breeders Course, Final 
 2018-05-12   Åby                          Pokalloppsmontén (Monté) 
 2018-05-12   Åby                          Drottning Silvias Pokal    
 2018-05-12   Åby                          Algot Scotts Minne    
 2018-05-12   Åby                          Lyons Grand Prix    
 2018-05-12   Åby                          Konung Gustav V:s Pokal    
 2018-05-12   Oulu, Uleåborg               Number One    
 2018-05-12   Vincennes                    Prix de Viry-Chatillon (Monté)  
 2018-05-12   Vincennes                    Prix du Gatinais    
 2018-05-12   Vincennes                    Prix du Perreux    
 2018-05-12   Vincennes                    Prix Jean Gabin    
 2018-05-12   Vincennes                    Prix Guillaume de Bellaigue (Monté)  
 2018-05-12   Vincennes                    Prix de Fecamp - Prix du Mans
 2018-05-12   Wolvega                      Criterium der Driejarigen   
 2018-05-11   Vincennes                    Prix Regulus    
 2018-05-11   Vincennes                    Prix Leo    
 2018-05-11   Östersund                    Dubbelcupen 
 2018-05-10   Lahti                        Best Lady 
 2018-05-10   Lahti                        Suomen Cup, final 
 2018-05-09   Solvalla                     Diamantstoet, försök 6    
 2018-05-09   Åby                          Diamantstoet, försök 7 
 2018-05-08   Solvalla                     Karl-Gösta Fylkings Minneslopp   
 2018-05-08   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  4-åriga ston 
 2018-05-08   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  3-åriga h&v 
 2018-05-08   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  3-åriga ston 
 2018-05-08   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  4-åriga h&v 
 2018-05-08   Vincennes                    Prix Fama 
 2018-05-07   Färjestad                    Dubbelcupen 
 2018-05-07   Färjestad                    Sleipner Cup, försök
 2018-05-06   Biri                         DNTs Hoppechampionatet   
 2018-05-06   Biri                         DNTs Hoppechampionatet    
 2018-05-05   Örebro                       Gulddivisionen, Försök
 2018-05-05   Örebro                       Enoch Karlssons Minneslopp, Stoeliten    
 2018-05-05   Örebro                       Orebro Intn'l    
 2018-05-05   Gävle                        E3 Bonus 
 2018-05-05   Vincennes                    Prix de Concarneau (Monté)  
 2018-05-05   Vincennes                    Prix de Faulquemont    
 2018-05-05   Vincennes                    Prix Jean Gauvreau (Monté)   
 2018-05-05   Vincennes                    Criterium des 4 ans    
 2018-05-05   Vincennes                    Prix de Combree    
 2018-05-05   Vincennes                    Prix Kerjacques    
 2018-05-05   Vincennes                    Prix du Rouergue    
 2018-05-05   Vincennes                    Prix Albert Demarcq    
 2018-05-05   Vermo                        Finlandia-Ajo    
 2018-05-05   Vermo                        Glenn Kosmos Memorial    
 2018-05-05   Vermo                        Seppeleajo   
 2018-05-05   Vermo                        Erkon Pokaali   
 2018-05-04   Vincennes                    Prix Belinda 
 2018-05-04   Vincennes                    Prix Bettina   
 2018-05-04   Vincennes                    Prix Glauke 
 2018-05-04   Vincennes                    Prix Ida 
 2018-05-02   Vermo                        Arvid Åvallin Tammaderby   
 2018-05-01   Bergsåker                    Assar Engbloms lopp 
 2018-05-01   Bergsåker                    Diamantstoet, försök 5    
 2018-05-01   Gelsenkirchen                Bild-Pokal    
 2018-05-01   Agnano, Napoli               Gran Premio Della Lotteria    
 2018-05-01   Agnano, Napoli               Gran Premio Della Lotteria, consolazione    
 2018-05-01   Vincennes                    Prix Rene Palyart (Monté)  
 2018-04-30   Mantorp                      Sikta Mot Stjärnorna, försök 2    
 2018-04-30   Enghien                      Prix de Millau    
 2018-04-30   Enghien                      Prix du Pont Charles de Gaulle    
 2018-04-29   Odense                       Danskt Hoppe Mästerskap   
 2018-04-29   Rambouillet                  Trophee Vert, etapp 3   
 2018-04-29   Agnano, Napoli               Regione Campania   
 2018-04-29   Agnano, Napoli               Coppa Partenope
 2018-04-28   Åby                          Olympiatravet (Gr. I, Int - UET Masters Series) 
 2018-04-28   Åby                          Lovely Godivas Minne (Gr. II, Int.) 
 2018-04-28   Åby                          Solos lopp 
 2018-04-28   Åby                          Olympiastayern 
 2018-04-28   Åby                          Olympiamontén - Summer Meeting Monté
 2018-04-28   Wolvega                      Breeders Course, 3 åriga, försök   
 2018-04-28   Forssa                       Pilvenmäki Special   
 2018-04-28   Sörlandet                    Veikle Balder Cup kval 
 2018-04-28   Argentan                     Criterium de Vitesse de Basse Normandie   
 2018-04-27   Åby                          Konung Gustav V:s Pokal, uttagning   
 2018-04-27   Åby                          Drottning Silvias Pokal, uttagning   
 2018-04-27   Åby                          Breeders Course, 3 åriga    
 2018-04-27   Vincennes                    Prix Huberta   
 2018-04-27   Vincennes                    Prix Maginus   
 2018-04-27   Vincennes                    Prix Antigone (Monté) 
 2018-04-26   Gävle                        Dubbelcupen 
 2018-04-26   Gävle                        Sleipner Cup, försök  
 2018-04-25   Agen                         Grand National du Trot, etapp 4   
 2018-04-25   La Maura, Milano             Gran Premio Nazionale   
 2018-04-25   La Maura, Milano             Gran Premio Nazionale, filly   
 2018-04-25   Jägersro                     Diamantstoet, försök 4   
 2018-04-25   Vermo                        Arvid Åvallin Tammaderby, försök   
 2018-04-24   Solvalla                     The Onions lopp   
 2018-04-24   Solvalla                     Vårfavoriten   
 2018-04-24   Solvalla                     Vårfavoriten ston   
 2018-04-24   Vincennes                    Prix Masina   
 2018-04-24   Vincennes                    Prix Paul Karle   
 2018-04-23   Sundbyholm                   E3 Bonus 
 2018-04-22   Skive                        Pay Dirts Minneslopp   
 2018-04-22   Skive                        Frosty Hanovers Mindelöp   
 2018-04-22   Skive                        Jubileumspokalen   
 2018-04-22   Skive                        Lord Valentines Mindelöp   
 2018-04-21   Umåker                       Berth Johanssons Memorial   
 2018-04-21   Umåker                       Guldbjörken, Olympiatravet, uttagningslopp   
 2018-04-21   Umåker                       Vårbjörken   
 2018-04-21   Umåker                       Stodivisionen   
 2018-04-21   Forus                        Gaute Gudmestads Äreslöp 
 2018-04-21   Forus                        Kjell Håkonsens Äreslöp 
 2018-04-21   Seinäjoki                    Seinäjoki Race   
 2018-04-21   Enghien                      Prix de la Porte d'Auteuil   
 2018-04-21   Enghien                      Prix de l'Atlantique   
 2018-04-21   Enghien                      Prix de Lons-le-Saunier   
 2018-04-21   Enghien                      Prix Gaston de Wazieres   
 2018-04-21   Enghien                      Prix Gaston Brunet   
 2018-04-21   Enghien                      Prix l'Isere   
 2018-04-21   Enghien                      Prix Profane (Monté)
 2018-04-20   Gävle                        Dubbelcupen 
 2018-04-20   Umåker                       Damklubbens Stora Fyraåringspris, Norrlands Grand Prix Försök   
 2018-04-20   Umåker                       Diamantstoet, försök 3   
 2018-04-20   Umåker                       Dubbelcupen 
 2018-04-20   Umåker                       Umåkers Treåringselit, Norrlands Treåringselit, försök   
 2018-04-20   Umåker                       Sleipner Cup, försök 
 2018-04-20   Umåker                       Vincennes Stolopp   
 2018-04-20   Vincennes                    Prix Aletheia   
 2018-04-20   Vincennes                    Prix Neptuna   
 2018-04-20   Vincennes                    Prix Clarisse 
 2018-04-20   Vincennes                    Prix Asterope   
 2018-04-18   Solvalla                     MälardalsCupen 
 2018-04-17   Solvalla                     Dartster F.:s lopp 
 2018-04-17   Solvalla                     Avelsföreningens Jubileumslöpning - Femåringslopp Ston 
 2018-04-17   Solvalla                     Solvallas Fyraåringsserie för Ston II 
 2018-04-17   Bergsåker                    E3 Bonus 
 2018-04-17   Vincennes                    Prix Henrietta 
 2018-04-17   Vincennes                    Prix Cornelia (Monté) 
 2018-04-16   Sundbyholm                   MälardalsCupen 
 2018-04-15   Årjäng                       Diamantstoet, försök 2   
 2018-04-15   Årjäng                       Dubbelcupen 
 2018-04-15   Turin                        Gran Premio Costa Azzurra 
 2018-04-15   Turin                        Gran Premio Citta di Torino 
 2018-04-15   Tours-Chambray               Trophee Vert, etapp 2   
 2018-04-14   Jägersro                     L.C. Peterson-Broddas Minneslopp, Olympiatravet, uttagningslopp   
 2018-04-14   Jägersro                     Derby Trial   
 2018-04-14   Jägersro                     Stodivisionen   
 2018-04-14   Jägersro                     Summer Meeting Monté   
 2018-04-14   Jägersro                     Breeders Course, 3 åriga, försök   
 2018-04-14   Bjerke                       H.M. Kongens Pokallopp 
 2018-04-14   Bjerke                       Jacob Meyers Pokallöp 
 2018-04-14   Vincennes                    Prix De Langres (Monté) 
 2018-04-14   Vincennes                    Prix Beaumanoir (Monté) 
 2018-04-14   Vincennes                    Prix De La Lorraine 
 2018-04-14   Vincennes                    Prix Henri Levesque 
 2018-04-14   Vincennes                    Prix De Chateau-Gaillard 
 2018-04-14   Vincennes                    Prix Hemine (Monté) 
 2018-04-14   Björneborg Pori              Kultaloimi "Guldtäcket"   
 2018-04-14   Björneborg Pori              Satakunta-Senior 
 2018-04-13   Vincennes                    Prix Algenib 
 2018-04-13   Vincennes                    Prix Jean Riaud 
 2018-04-13   Vincennes                    Prix Eukrate 
 2018-04-13   Vincennes                    Prix Ariel 
 2018-04-13   Bollnäs                      Anders Kilströms Minne, försök 1 & 2   
 2018-04-13   Bollnäs                      Dubbelcupen 
 2018-04-13   Bollnäs                      Norrlands Treåringselit, försök   
 2018-04-13   Gävle                        Sleipner Cup, försök  
 2018-04-12   Örebro                       Breeders Crown, försök 3 åriga h&v 
 2018-04-12   Örebro                       Breeders Crown, försök 3 åriga ston 
 2018-04-12   Örebro                       Breeders Crown, försök 4 åriga h&v 
 2018-04-12   Örebro                       Breeders Crown, försök 4 åriga ston 
 2018-04-11   Bergsåker                    Dubbelcupen 
 2018-04-11   Bergsåker                    Norrlands Grand Prix, försök   
 2018-04-11   Lyon La Sole                 Grand National du Trot, etapp 3   
 2018-04-10   Axevalla                     Test till Stochampionatet   
 2018-04-10   Vincennes                    Prix Dorophea   
 2018-04-10   Vincennes                    Prix Atlas   
 2018-04-09   Östersund                    Dubbelcupen 
 2018-04-09   Östersund                    Sleipner Cup, försök 
 2018-04-08   Romme                        Diamantstoet, försök 1  
 2018-04-08   Bologna                      Gran Premio Italia   
 2018-04-07   Solvalla                     Triton Sunds lopp -   Gulddivisionen, Final 
 2018-04-07   Solvalla                     Stoeliten, Pixies lopp   
 2018-04-07   Solvalla                     V75-finaler   
 2018-04-07   Solvalla                     Diamantstoet, final   
 2018-04-07   Leangen                      Sigbjörn Rishaugs Minneslopp   
 2018-04-07   Vermo                        Helsinki-Ajo   
 2018-04-07   Vincennes                    Prix du Treport   
 2018-04-07   Vincennes                    Prix Theophile Lallouet (Monté) 
 2018-04-07   Vincennes                    Prix d'Aubusson   
 2018-04-07   Vincennes                    Prix Paul Leguerney   
 2018-04-07   Vincennes                    Prix Phaeton   
 2018-04-07   Vincennes                    Prix de Saintes   
 2018-04-06   Biri                         Veikle Balder Cup, kval 
 2018-04-06   Bollnäs                      Dubbelcupen 
 2018-04-06   Vincennes                    Prix Cephens 
 2018-04-06   Vincennes                    Prix Gratia 
 2018-04-05   Boden                        Dubbelcupen 
 2018-04-04   Bergsåker                    E3 Bonus 
 2018-04-04   Angers                       Grand Prix de la Ville d'Angers   
 2018-04-03   Solvalla                     Pamir Broddes lopp   
 2018-04-03   Solvalla                     Solvallaserien 2   
 2018-04-02   Hamburg                      Schwarzer Steward-Rennen 
 2018-04-02   Halmstad                     EURO Classic Trot - Next Year   
 2018-04-02   Halmstad                     Yngve Larssons Memorial   
 2018-04-01   Romme                        Dubbelcupen, final 
 2018-04-01   Romme                        Rommeheatet -  Olympiatravet, Deltävling 1 
 2018-04-01   Turin-Torino                 G P Societa’ Campo di Mirafiori 
 2018-04-01   Charlottenlund               Breeders Course - Försök 1 
 2018-04-01   Carpentras                   Trophee Vert, etapp 1    
 2018-03-31   Klosterskogen                Habibs Minnelöp    
 2018-03-31   Klosterskogen                Klosterskogen Grand Prix    
 2018-03-31   Klosterskogen                Moe Odins Äreslöp 
 2018-03-31   Klosterskogen                Sigvart Larsens Minnelöp 
 2018-03-31   Klosterskogen                Telemarkslöpet  
 2018-03-31   Klosterskogen                Thai Tanics Äreslöp   
 2018-03-31   Kaustby                      Pelimanni-Ajo   
 2018-03-30   Vincennes                    Prix Lucia 
 2018-03-30   Vincennes                    Prix Amalthea    
 2018-03-30   Vincennes                    Prix Monoceros (Monté) 
 2018-03-30   Vincennes                    Prix Aemilia 
 2018-03-30   Färjestad                    Prins Carl Philips Jubileumspokal    
 2018-03-30   Färjestad                    Folke Hjalmarssons Minne    
 2018-03-30   Färjestad                    Th. Egnells Memorial   
 2018-03-30   Färjestad                    Copiads Silverpokal    
 2018-03-30   Färjestad                    Diamantstoet, försök 8 
 2018-03-30   Färjestad                    Häxjakten   
 2018-03-30   Färjestad                    Lars "Tvåan" Nilssons Minneslopp    
 2018-03-30   Färjestad                    Långfredagsstayern    
 2018-03-30   Sundbyholm                   Påskbomben    
 2018-03-29   Gävle                        Norrlands Treåringselit, försök    
 2018-03-29   Gävle                        E3 Bonus 
 2018-03-29   Gävle                        Lars Axelssons lopp    
 2018-03-29   Gävle                        Påskägget, Norrlands Grand Prix, försök    
 2018-03-28   Marseille-Borely             Grand National du Trot, etapp 2
 2018-03-28   Solvalla                     MälardalsCupen 
 2018-03-27   Solvalla                     Kentucky Fibbers lopp 
 2018-03-27   Vincennes                    Prix Martha     
 2018-03-27   Vincennes                    Prix Appolonia     
 2018-03-25   Trieste                      Gran Premio Giorgio Jegher   
 2018-03-24   Mantorp                      Gulddivisionen, försök 
 2018-03-24   Mantorp                      Diamantstoet, försök 7     
 2018-03-24   Mantorp                      Sikta Mot Stjärnorna, försök 1     
 2018-03-24   Mantorp                      Stodivisionen     
 2018-03-24   Mantorp                      UltraStayern     
 2018-03-24   Sörlandet                    Brisas Äreslöp    
 2018-03-24   Vincennes                    Prix de Chatillon     
 2018-03-24   Vincennes                    Prix Louis Forcinal (Monté)   
 2018-03-24   Vincennes                    Prix Jean Cabrol     
 2018-03-24   Vincennes                    Prix de Gueugnon     
 2018-03-24   Vincennes                    Prix de Beaumesnil     
 2018-03-24   Vincennes                    Prix du Bois de Vincennes     
 2018-03-24   Vincennes                    Prix Robert Auvray   
 2018-03-24   Vincennes                    Prix de Meaux     
 2018-03-23   Romme                        E3 Bonus 
 2018-03-23   Romme                        Salaortens Jubileumspokal     
 2018-03-23   Romme                        Sleipner Cup, försök    
 2018-03-23   Vincennes                    Prix Maia   
 2018-03-21   Bergsåker                    Norrlands Treåringselit - Försök 
 2018-03-21   Bergsåker                    Dubbelcupen, Försök 
 2018-03-21   Bergsåker                    Diamantstoet, Försök 6 
 2018-03-21   Beaumont-de-Lomagne          Grand Prix Dynavena Maisagri Duran 
 2018-03-20   Vincennes                    Prix Bernard Simonard (Monté) 
 2018-03-19   Sundbyholm                   MälardalsCupen 
 2018-03-18   Gävle                        Diamantstoet, försök      
 2018-03-18   Gävle                        Dubbelcupen 
 2018-03-18   Gävle                        E3 Bonus 
 2018-03-18   Florens - Firenze            Gran Premio Etruria     
 2018-03-17   Momarken                     Steinlagers Äreslöp - Gulddivisionen, Försök 
 2018-03-17   Momarken                     Östfoldpokalen 
 2018-03-17   Kouvola                      Valkeala-Ajo     
 2018-03-17   Lisieux                      Grand Prix de la Societe des Courses de Lisieux     
 2018-03-17   Örebro                       E3 Bonus
 2018-03-16   Bollnäs                      Norrlands Grand Prix, Försök 
 2018-03-16   Bollnäs                      Dubbelcupen 
 2018-03-16   Bollnäs                      Sleipner Cup, försök    
 2018-03-16   Cagnes-sur-Mer               Grand Prix de Vincennes      
 2018-03-16   Cagnes-sur-Mer               Prix de Cabourg      
 2018-03-16   Cagnes-sur-Mer               Prix de Vichy      
 2018-03-16   Caen                         Prix de Cauvicourt      
 2018-03-16   Caen                         Prix de Canapville      
 2018-03-14   Laval                        Grand Prix du Conseil General de la Mayenne      
 2018-03-14   Åby                          Diamantstoet, försök       
 2018-03-14   Åby                          EURO Classic Trot - Next Year      
 2018-03-13   Mantorp                      Active Bowlers lopp      
 2018-03-13   Mantorp                      Margaretas Tidiga Unghästserie  3-åriga h&v 
 2018-03-13   Mantorp                      Margaretas Tidiga Unghästserie  3-åriga ston 
 2018-03-13   Mantorp                      Margaretas Tidiga Unghästserie  4-åriga h&v 
 2018-03-13   Mantorp                      Margaretas Tidiga Unghästserie  4-åriga ston 
 2018-03-11   Cagnes-sur-Mer               Prix Equidia / Prix de Florence
 2018-03-11   Cagnes-sur-Mer               Prix Var-Matin / Prix de Sienne
 2018-03-11   Cagnes-sur-Mer               Prix Monaco-Matin / Prix de Syracuse
 2018-03-11   Cagnes-sur-Mer               Prix de Rome - Tor di Valle      
 2018-03-11   Cagnes-sur-Mer               Grand Criterium de Vitesse 
 2018-03-11   Östersund                    Dubbelcupen 
 2018-03-11   Padova                       Gran Premio Citta di Padova      
 2018-03-10   Sundbyholm                   Mälarpriset  
 2018-03-10   Sundbyholm                   Diamantstoet, försök 3 
 2018-03-10   Sundbyholm                   MälardalsCupen 
 2018-03-10   Sundbyholm                   Stodivisionen 
 2018-03-10   Vermo                        Espoon Palkinto  
 2018-03-10   Bergen                       Martin Austevolls Äreslöp   
 2018-03-10   Le Croisé-Laroche            Grand Prix Charles Desrousseaux     
 2018-03-09   Romme                        Dubbelcupen 
 2018-03-09   Romme                        E3 Bonus 
 2018-03-07   Bergsåker                    Sleipner Cup, försök 
 2018-03-07   La Capelle                   Grand National du Trot, etapp 1 
 2018-03-05   Färjestad                    Dubbelcupen 
 2018-03-04   Umåker                       Diamantstoet, försök 2     
 2018-03-04   Umåker                       Dubbelcupen 
 2018-03-03   Halmstad                     Gulddivision, försök 
 2018-03-03   Halmstad                     Stodivisionen     
 2018-03-03   Halmstad                     Stoeliten     
 2018-03-03   Halmstad                     Diamantstoet, försök 1     
 2018-03-03   Drammen                      Arne Sems Minnelöp 
 2018-03-03   Drammen                      Ludvig Nilsens Minnelöp     
 2018-03-03   Vincennes                    Prix d'Alencon (Monté)  (Vinter Meetinget på Vincennes slutar idag)
 2018-03-03   Vincennes                    Prix du Plateau de Gravelle     
 2018-03-03   Vincennes                    Prix de Selection     
 2018-03-03   Vincennes                    Prix Louis Le Bourg (Monté)   
 2018-03-03   Vincennes                    Prix de Montsoreau     
 2018-03-03   Vincennes                    Prix Henri Desmontils (Monté)   
 2018-03-03   Vincennes                    Prix de Maurepas  
 2018-03-03   Joensuu                      Karjalainen-Ajo   
 2018-03-02   Bollnäs                      Sleipner Cup, försök 
 2018-03-02   Cagnes-Sur-Mer               Prix De Stockholm
 2018-03-01   Vincennes                    Prix Emile Allix Courboy 
 2018-03-01   Vincennes                    Prix Ali Hawas (Monté) 
 2018-03-01   Vincennes                    Prix Vindex 
 2018-03-01   Vincennes                    Prix Felicien Gauvreau (Monté)
 2018-03-01   Vincennes                    Prix De Lorient 
 2018-03-01   Vincennes                    Prix De Marmande (Monté) 
 2018-03-01   Vincennes                    Prix De Tignes (€46,000) 
 2018-02-28   Enghien                      Prix de Sedan   
 2018-02-28   Enghien                      Prix de Lure     
 2018-02-27   Sundbyholm                   MälardalsCupen 
 2018-02-25   Bergsåker                    Fördel ston 
 2018-02-25   Bergsåker                    E3 Bonus 
 2018-02-25   Bergsåker                    Extra V75     
 2018-02-25   Vincennes                    Prix de Montauban     
 2018-02-25   Vincennes                    Prix De Chateau-Salins 
 2018-02-25   Vincennes                    Prix Paul Bastard (Monté)   
 2018-02-25   Vincennes                    Grand Prix de Paris     
 2018-02-25   Vincennes                    Prix d'Avenches     
 2018-02-25   Vincennes                    Prix de Monflanquin     
 2018-02-25   Vincennes                    Prix Jacques Moreau (Prix de Mende)
 2018-02-25   Vincennes                    Prix de la Mayenne     
 2018-02-25   Vincennes                    Prix Vivier de Montfort (Monté) 
 2018-02-25   Florens - Firenze            Gran Premio Ponte Vecchio     
 2018-02-24   Bjerke                       Johan Widdings Minneslopp     
 2018-02-24   Bjerke                       Lars Laumbs Äreslöp   
 2018-02-24   Bjerke                       Sigvart Petersens Äreslöp     
 2018-02-24   Enghien                      Prix de Mimizan (Monté)   
 2018-02-24   Aversa                       Gran Premio Andreani     
 2018-02-24   Solvalla                     Centaurs lopp     
 2018-02-24   Solvalla                     Solvalla Hästägareförenings Vårvintervandringspris 
 2018-02-24   Solvalla                     V75-Champions    
 2018-02-24   Solvalla                     Lärlingarnas V75-Mästare     
 2018-02-23   Boden                        Dubbelcupen 
 2018-02-23   Cagnes-Sur-Mer               Prix De Joinville Le Pont 
 2018-02-23   Enghien                      Prix De Saint-Pierre La Cour 
 2018-02-23   Enghien                      Prix Gallus II 
 2018-02-22   Vincennes                    Prix Des Andelys (Monté) 
 2018-02-22   Vincennes                    Prix Du Cantal 
 2018-02-22   Vincennes                    Prix Des Pays Nordiques 
 2018-02-22   Vincennes                    Prix De Plestin-Les-Greves 
 2018-02-22   Vincennes                    Prix De Vire (Monté)
 2018-02-22   Vincennes             17:00  Prix De Guise 
 2018-02-21   Solvalla                     MälardalsCupen 
 2018-02-21   Enghien                      Prix De Noirmoutier 
 2018-02-20   Solvalla                     Grains lopp     
 2018-02-20   Solvalla                     Solvallas Fyraåringserie för Ston     
 2018-02-20   Solvalla                     Solvallaserien 1     
 2018-02-20   Vincennes                    Prix du Chesnay   
 2018-02-20   Vincennes                    Prix de Cahors     
 2018-02-20   Vincennes                    Prix de Lens (Monté) 
 2018-02-19   Vincennes                    Prix de Fontainebleau     
 2018-02-19   Vincennes                    Prix Patrick Mottier (Monté) 
 2018-02-19   Vincennes                    Prix de Bracieux     
 2018-02-18   Vincennes                    Prix de la Gacilly     
 2018-02-18   Vincennes                    Prix du Finistere     
 2018-02-18   Vincennes                    Prix d'Arras     
 2018-02-18   Vincennes                    Criterium des Jeunes     
 2018-02-18   Vincennes                    Prix Ovide Moulinet   
 2018-02-18   Vincennes                    Prix d'Orthez     
 2018-02-18   Vincennes                    Prix du Pontavice de Heussey (Monté) 
 2018-02-18   Vincennes                    Prix des Trotteurs Sang-Froid    
 2018-02-17   Axevalla                     Gulddivisionen, försök     
 2018-02-17   Axevalla                     Stodivisionen     
 2018-02-17   Axevalla                     V75 
 2018-02-16   Cagnes-sur-Mer               Prix de Barcelone     
 2018-02-15   Vincennes                    Prix de Chateaurenard     
 2018-02-15   Vincennes                    Prix de Marcenat 
 2018-02-15   Vincennes                    Prix de Guérande 
 2018-02-15   Vincennes                    Prix Edouard Marcillac (Monté)   
 2018-02-15   Vincennes                    Prix de Nevers     
 2018-02-15   Vincennes                    Prix Holly du Locton (Monté)   
 2018-02-13   Kuurne                       Grand Prix d'Hiver 
 2018-02-13   Vincennes                    Prix De Chateau-Gontier 
 2018-02-13   Vincennes                    Prix De Bercy 
 2018-02-13   Vincennes                    Prix Du Mesle 
 2018-02-12   Sundbyholm                   E3 Bonus 
 2018-02-12   Vincennes                    Prix De Senlis 
 2018-02-12   Vincennes                    Prix De Blain-Bouvron-Le Gavre 
 2018-02-12   Vincennes                    Prix d'Oloron 
 2018-02-12   Vincennes                    Prix De Darnetal 
 2018-02-12   Vincennes                    Prix De Juan Les Pins 
 2018-02-11   Bollnäs                      Dubbelcupen 
 2018-02-11   Vincennes                    Prix Michel Potiez 
 2018-02-11   Vincennes                    Prix De Josselin 
 2018-02-11   Vincennes                    Prix Salam (Monté)
 2018-02-11   Vincennes                    Grand Prix De France 
 2018-02-11   Vincennes                    Prix De Juvigny 
 2018-02-11   Vincennes                    Prix Des Vosges 
 2018-02-11   Vincennes                    Prix Des Centaures (Monté)
 2018-02-11   Vincennes                    Prix Jean Le Gonidec 
 2018-02-11   Vincennes                    Prix De Chambord 
 2018-02-11   Vincennes                    Prix De Macon 
 2018-02-10   Solvalla                     Bulwarks lopp - Gulddivisionen, Final (Grupp II, Int.) 
 2018-02-10   Solvalla                     Golden Weddings lopp - Stolopp 
 2018-02-10   Solvalla                     V75 - Finaler 
 2018-02-10   Forus                        Tollef Fjermestads Minnelöp 
 2018-02-10   Vincennes                    Prix De Gournay En Bray 
 2018-02-10   Vincennes                    Prix de Munich     
 2018-02-10   Vincennes                    Prix de Lisieux (Monté)   
 2018-02-10   Vincennes                    Prix de Verneuil     
 2018-02-10   Vincennes                    Prix de Rambouillet (Monté)   
 2018-02-10   Vincennes                    Prix Ephrem Houel   
 2018-02-10   Vincennes                    Prix du Bouscat     
 2018-02-09   Cagnes-sur-Mer               Prix Jules Roucayrol     
 2018-02-09   Romme                        Dubbelcupen 
 2018-02-08   Vincennes                    Prix de Luneville (Monté)
 2018-02-08   Vincennes                    Prix Gerard Brami (Monté)
 2018-02-08   Vincennes                    Prix Guy Lux     
 2018-02-08   Vincennes                    Prix Jacques Orliaguet - Prix de Bourges (Monté)
 2018-02-08   Vincennes                    Prix Leon Zitrone   
 2018-02-07   Vincennes                    Prix de l'Ille-et-Vilaine     
 2018-02-07   Vincennes                    Prix de Bourg-en-Bresse     
 2018-02-07   Vincennes                    Prix de Douvres (Monté)   
 2018-02-06   Cagnes-sur-Mer               Prix Grace Ducal     
 2018-02-06   Solvalla                     MälardalsCupen 
 2018-02-05   Vincennes                    Prix des Charentes     
 2018-02-05   Vincennes                    Prix de la Chartre-sur-le-Loir     
 2018-02-04   Vincennes                    Grand Prix d'Afrique - Prix de Champtoce
 2018-02-04   Vincennes                    Prix de l'Ile-de-France (Monté)   
 2018-02-04   Vincennes                    Prix de Rouen     
 2018-02-04   Vincennes                    Prix Indienne (Monté) 
 2018-02-04   Vincennes                    Prix de la Marne     
 2018-02-04   Vincennes                    Prix de Chalons en Champagne (Monté)   
 2018-02-04   Florens - Firenze            Gran Premio Firenze 
 2018-02-03   Åby                          Gulddivisionen 
 2018-02-03   Vincennes                    Prix de Paimboeuf (Monté)   
 2018-02-03   Vincennes                    Prix Roquepine   
 2018-02-03   Vincennes                    Prix de la Gironde     
 2018-02-03   Vincennes                    Prix d'Avignon     
 2018-02-03   Vincennes                    Prix de Barfleur     
 2018-02-03   Vincennes                    Prix Paul Viel     
 2018-02-01   Vincennes                    Prix de Langeais     
 2018-02-01   Vincennes                    Prix de Verdun   
 2018-02-01   Vincennes                    Prix de Dozule (Monté)   
 2018-02-01   Vincennes                    Prix de Chambery     
 2018-01-30   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  3-åriga h&v   
 2018-01-30   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  3-åriga ston
 2018-01-30   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  4-åriga h&v   
 2018-01-30   Solvalla                     Margaretas Tidiga Unghästserie  4-åriga ston
 2018-01-30   Vincennes                    Prix de Vittel     
 2018-01-30   Vincennes                    Prix de Laval     
 2018-01-30   Vincennes                    Prix Jean et Andre de la Vaissiere   
 2018-01-30   Vincennes                    Prix de Sarlat     
 2018-01-29   Vincennes                    Prix de Rethel   
 2018-01-29   Vincennes                    Prix de Chevilly     
 2018-01-28   Bollnäs                      Bengt Ivarssons Minne 
 2018-01-28   Bollnäs                      V75 (Extra omgång)
 2018-01-28   Bollnäs                      Prix des Trotteurs Sang-Froid - Uttagningslopp till Vincennes 
 2018-01-28   Vincennes                    Prix Camille Blaisot (Monté)   
 2018-01-28   Vincennes                    Prix de Montreal     
 2018-01-28   Vincennes                    Prix Charles Tiercelin     
 2018-01-28   Vincennes                    Prix Jacques Andrieu (Monté)   
 2018-01-28   Vincennes                    Prix d'Amerique     
 2018-01-28   Vincennes                    Prix Jean Rene Gougeon     
 2018-01-28   Vincennes                    Prix Helen Johansson     
 2018-01-28   Vincennes                    Prix de Meadowlands     
 2018-01-28   Vincennes                    Prix Leopold Verroken     
 2018-01-28   Vincennes                    Prix Tidalium Pelo - Prix de Vienne (Monté)   
 2018-01-27   Kalmar                       Gulddivisionen 
 2018-01-27   Kalmar                       V75 
 2018-01-27   Vincennes                    Prix de Chateaubriant     
 2018-01-27   Vincennes                    Prix Varenne   
 2018-01-27   Vincennes                    Prix du Luxembourg     
 2018-01-27   Vincennes                    Prix Ready Cash     
 2018-01-27   Vincennes                    Prix Offshore Dream (Monté) 
 2018-01-27   Leangen                      Troll Jahns Äreslöp    
 2018-01-25   Vincennes                    Prix de la Semaine Internationale     
 2018-01-25   Vincennes                    Prix de Yonkers Raceway     
 2018-01-24   Cagnes-Sur-Mer               Prix Une De Mai 
 2018-01-23   Vincennes                    Prix De Jallais 
 2018-01-23   Vincennes                    Prix de Pont-Audemer 
 2018-01-22   Vincennes                    Prix De Cavaillon 
 2018-01-21   Vincennes                    Prix Michel Marcel Gougeon - Prix de Dinan    
 2018-01-21   Vincennes                    Prix Roxane Griff (Monté) 
 2018-01-21   Vincennes                    Prix d'Espalion    
 2018-01-21   Vincennes                    Prix de Cornulier (Monté)  
 2018-01-21   Vincennes                    Prix de Mirande    
 2018-01-21   Vincennes                    Prix Camille de Wazieres (Monté)  
 2018-01-21   Vincennes                    Prix Bellino II    
 2018-01-21   Vincennes                    Prix du Lion d'Angers 
 2018-01-21   Vincennes                    Prix de Maisons-Laffitte 
 2018-01-20   Romme                        Super Lights lopp, Gulddivisionen 
 2018-01-20   Romme                        Fördel ston
 2018-01-20   Romme                        Stodivisionen 
 2018-01-20   Romme                        V75-försök 
 2018-01-20   Vincennes                    Prix de Granville    
 2018-01-20   Vincennes                    Prix de Pornichet (Monté)  
 2018-01-20   Vincennes                    Prix de Brest    
 2018-01-20   Vincennes                    Prix de Pardieu (Monté)  
 2018-01-20   Vincennes                    Prix de Bernay    
 2018-01-20   Vincennes                    Prix d'Agen    
 2018-01-20   Vincennes                    Prix de la Ferte Mace    
 2018-01-19   Gävle                        Dubbelcupen 
 2018-01-18   Vincennes                    Prix de Pontault-Combault    
 2018-01-18   Vincennes                    Prix Jean-Pierre Reynaldo   
 2018-01-18   Vincennes                    Prix Jean-Paul Bertrand 
 2018-01-17   Bergsåker                    Dubbelcupen 
 2018-01-16   Solvalla                     Fiona Sans lopp    
 2018-01-15   Sundbyholm                   MälardalsCupen 
 2018-01-15   Vincennes                    Prix de Brionne    
 2018-01-15   Vincennes                    Prix de Biarritz (Gr A-B)
 2018-01-15   Vincennes                    Prix de Roubaix (Monté) 
 2018-01-14   Vincennes                    Prix de Riberac    
 2018-01-14   Vincennes                    Prix Gelinotte   
 2018-01-14   Vincennes                    Prix de Toulouse    
 2018-01-14   Vincennes                    Prix de Belgique    
 2018-01-14   Vincennes                    Prix du Jura    
 2018-01-14   Vincennes                    Prix Djerid (Monté)   
 2018-01-13   Jägersro                     Arvid Stjernswärds Minneslöpning 
 2018-01-13   Jägersro                     V75-försök    
 2018-01-13   Vincennes                    Prix de Mauquenchy (Monté)  
 2018-01-13   Vincennes                    Prix du Forez    
 2018-01-13   Vincennes                    Prix de Croix    
 2018-01-13   Vincennes                    Prix Maurice de Gheest    
 2018-01-12   Vincennes                    Prix de Mauriac    
 2018-01-12   Vincennes                    Prix de Rânes   
 2018-01-11   Cagnes-sur-Mer               Prix de la Cote d'Azur   
 2018-01-11   Cagnes-sur-Mer               Prix de Cagnes-sur-Mer    
 2018-01-09   Solvalla                     Zoogins lopp
 2018-01-09   Vincennes                    Prix Du Limousin 
 2018-01-09   Vincennes                    Prix De Ribeauville 
 2018-01-09   Vincennes                    Prix De Forcalquier (Monté) 
 2018-01-08   Vincennes                    Prix Christelle Zimmer - Prix de Sucy (Monté)  
 2018-01-08   Vincennes                    Prix de l'Aveyron    
 2018-01-08   Vincennes                    Prix d'Etrepagny  
 2018-01-08   Vincennes                    Prix de Villedieu (Monté)  
 2018-01-08   Vincennes                    Prix de Croissanville    
 2018-01-07   Vincennes                    Prix de Lille / Prix Bold Eagle - Crack des Cracks 2017
 2018-01-07   Vincennes                    Prix du Calvados (Monté)  
 2018-01-07   Vincennes                    Prix de Vic Sur Cere / Prix Draft Life - Crack Series 4 Ans 2017
 2018-01-07   Vincennes                    Prix de Tonnac-Villeneuve    
 2018-01-07   Vincennes                    Prix de Salon-de-Provence 
 2018-01-06   Bergsåker                    Zoogins lopp, Gulddivisionen 
 2018-01-06   Bergsåker                    Kvisslebruns lopp 
 2018-01-06   Bergsåker                    V75-försök 
 2018-01-06   Vincennes                    Prix Leon Tacquet (Monté)  
 2018-01-06   Vincennes                    Prix de Sully (Monté)  
 2018-01-06   Vincennes                    Prix de Breteuil    
 2018-01-06   Vincennes                    Prix Maisons-Alfort    
 2018-01-06   Bologna                      Gran Premio Della Vittoria    
 2018-01-06   Vermo                        Talvimalja - Vinterpokalen    
 2018-01-04   Cagnes-Sur-Mer               Prix Ourasi 
 2018-01-04   Vincennes                    Prix Hersilie  
 2018-01-04   Vincennes                    Prix de Coucy-le-Chateau    
 2018-01-02   Vincennes                    Prix de Poitiers   
 2018-01-02   Vincennes                    Prix de Pithiviers    
 2018-01-01   Vincennes                    Prix de Pavilly (Monté)   
 2018-01-01   Vincennes                    Prix de Charleville    
 2018-01-01   Vincennes                    Prix d'Angouleme    
 2018-01-01   Vincennes                    Prix du Croise-Laroche